CHERI ALLERLEI Decoratiespray speciaal voor kerst Veel lekkers van Delicata Zaanlander Light-kaas met minder vet MON KERSVERS Mon Cheri "prestige", "7Q^ assorti, doos 18 stuks Met kerstsjablonen en de coratiespray bij Albert Heijn kunt u ramen en bij voor- beeld kerstkaartjes versie- ren. Decoratiespray (inhoud 150 ml) is verkrijgbaar in zilver en goud 2,95) en bovendien in glitter-goud en glitter-zilver (inhoud 75 ml, f 4,95). Plak de hoeken van de sja- blonen met smalle randjes plakband op het raam en spuit vervolgens met de de coratiespray random. Vooral dicht bij de sjabloon goed dekkend spuiten en vervolgens langzaam naar buiten toe verlopend naar wat wazig. Zorg er wel voor dat de ramen goed droog zijn. U vindt zowel de kerstsja blonen als de spray in de winkel in een speciale kerstopstelling met kerstat- tributen. Verkrijgbaar in Al bert Heijn winkels met een 3,4 of 5 op de deur. Naast de verrukkelijke Bel- gische pralines in het 'gou- den'doosje biedt hetAH- Huismerk Delicata diverse andere chocolade-speciali- teiten. Een doosje Delicata Manors bij voorbeeld of een doosje Delicata Bon bons Assortis. Een Manon kunt u herken- nen aan de halve walnoot die onder het chocolade- laagje zit en de luchtige vul- ling. Een doosje Delicata Manons van 250 gram be- vat manons van witte, pure en melkchocolade. De Delicata Bonbons As sortis zitten in een doosje van 300 gram. Deze bon bons zijn opgebouwd uit een voetje van bij voorbeeld marsepein of gianduja. Dit voetje dient als ondergrond voor de luchtige creme die er als tweede laag op ligt. Het assortiment bevat 7 aparte smaken: Room-era- quant, Hazelnoot- gianduja, Mokka-marsepein, Advo- caat-cacaomousse, Cana- che-orangeade, Mokka- gianduja, Walnoot-canache. Rond de feestdagen zijn de Delicata Manons en de Bonbons Assortis in de aanbieding: van7,95 Vetpercentages van kaas worden ge- meten in de droge stot, dus het vaste gedeelte van de kaas zonder vocht. De gewone Zaanlander Mild- kaas van Albert Heijn bevat evenals de volvette Goudse kaas minimaal 48% vet in de droge stof. Dit wordt aangeduid als 48+. Naast deze 48+ kaas be- staat er nu ook een soort- gelijke 30+ kaas. Albert Heijn brengt deze kaas on der de naam: Zaanlander Light 30+ kaas. Dit is een Hollandse kaas van ca. 8 weken oud, die qua smaak overeenkomt met een AH Goudse lichtbelegen kaas, maar met gegarandeerd 25% minder vet dan Goudse kaas. Door dit lage vetgehalte is deze kaas uitermate ge- schikt voor slankelijners. Hij levert per 100 gram kaas ca. 400 kJoule/100 kCal. minder dan volvette kaas. Per kilo kost deze Zaanlander Light 30+ kaas f 13,90. AllerHande 49

Allerhande | 1987 | | pagina 49