V. DRANKEN EN DIVERSEN Tenslotte.Vheeft u alles juist en volledig ingevuld? Dus: persoonsgegevens, hele getallen, totaalkolommen, portiegroottes, cijfers voluit. Kijk dat nog even na voordat u uw formulier (in zijn geheel) op de post doet. Let op! Heeft u de envelop juist geadresseerd en vol- doende gefrankeerd? Dus: Persoonlijke Voedings- wijzer, Postbus 208,3000 AE Rotterdam, frankeren met f 1,50. Heeft u 00k f 1,10 aan postzegels voor het antwoord bijgesloten? Als u een van deze din- gen heeft vergeten kunnen we uw formulier helaas niet verwerken! PER WEEK advies: eerst in het klad, dan in het net; u kunt alleen hele getallen invullen! Dranken limonade/frisdrank, perglas bronwater/frisdrank zonder suiker, per glas vruchtensap, per glas alcoholische dranken, perglas toelichting alcoholische drank; bijv. bier, wijn, sherry, jenever, hkeur, cognac, whisky Diversen, hartig gekookt ei gebakken ei gebakken vis (lekkerbekje) haring/makreel/sardines slaatje rauwkost kroket sate met saus, drie stokjes frituursnack saucijzebroodje pannekoek, groot pizza kaasblokje worst, per plakje nootjes, per handje/eetlepel chips, zoutjes, per handle toastje met beleg toelichting frituursnack: bijv. frites (met mayonaise), bamibal, frikadel, nasibal, loempia, hhanboutje toastje met beleg: bijv. met paling, franse kaas, filet americain Diversen, zoet krentenbrood, per snee brood ontbijtkoek, per plak cake, per plak grote koeken, per stuk slagroomgebak, per stuk appelgebak, per stuk limburgse vlaai, per stuk mini candybar, per stuk grote candybar, per stuk chocolaatje/bonbon, per stuk toelichting grote koeken: bijv. boterkoek, gevulde koek, eierkoek, kokosmakroon, pennywafel aantal keren per week

Allerhande | 1987 | | pagina 79