V. DRANKEN EN DIVERSEN w 3 5 Stel u eet en drinkt in een normale week het volgende: maandag: een glas bronwater dinsdag: een stukje appelge- bak en twee glazen sherry woensdag: drie glazen bier donderdag: twee mini-can- dybars vrijdag: een glas vruchtensap en een glas jenever zaterdag: twee glazen wijn, drie eetlepels nootjes, vijf belegde toastjes zondag: twee glazen wijn, twee plakken cake Het invullen gaat als volgt: e^Tik^j PER WEEK toelichting toelichting toelichting 7 Z n^^whi^ky advies: eerst in het klad, dan in het net; u kunt alieen hele getallen invullen! Dranken limonade/frisdrank, per glas bronwater/frisdrank zondersuiker, per glas vruchtensap, per glas alcoholische dranken, per glas alcoholische drank: bijv. bier, wijn, sherry, Diversen, hartig gekookt el, per gebakken rauwkost kroket satb met saus, drie stokjes frituursnack saucijzebroodje pannekoek, groot pizza kaasblokje worst per plakje nootjes, per handje/eetlepel chips, perhandje toastje met beleg frituursnack: bijv. frites (met mayonaise), bamlbal, frikadel, nasibal, loempia, lihanboutje toastje met beleg: bijv. met paling, franse kaas, filet americain Diversen, zoet krentenbrood, per snee brood ontbijtkoek, per plak cake, per plak grote koeken, per stuk slagroomgebak, per stuk appelgebak, per stuk limburgse vlaai, per stuk mini candybar, per stuk grote candybar, per stuk chocolaatje/bonbon, per stuk grote koeken: bijv. boterkoek, gevulde koek, eierkoek, kokosmakroon, pennywafel

Allerhande | 1987 | | pagina 78