IV. DE WARME MAALTIJDEN (VERVOLG) PER WEEK portiegrootte normaal advies: eerst in het klad, dan in het net; u kunt alleen hele getallen invullen! aantal keren per week Groenten bladgroenten koolsoorten vaste groenten sia en andere rauwkost appelmoes/peertjes/rabarbermoes zie de toelichting op de voorbeeldpagina hlemaast Vlees, vis, vleesvervangers mager rundviees, paardevlees halfvet mndvlees mager varkensvlees halfvet varkensvlees, lamsvlees vet varkensvlees gepaneerd vlees worst lever kip vis vissticks tahoe vleesragout/kipragout zie de toelichting op de voorbeeldpagina hiernaast Nagerechten magere via (alle smaken) voile via (alle smaken) pap magere yoghurt voile yoghurt vruchtenyoghurt magere kwark vruchtenkwark pudding gebakken nagerecht (flensjes/wentelteefle) ijs fruit uitblik vers fruit (geen citrus) vers citrusfruit tutti-frutti slagroom siroop/puddingsaus suiker =3= toelichting normale portie nagerecht een schaalt)e; normale portie slagroom, siroop, suiker: een eetlepel normale portie gebakken nagerecht drie flensjes of twee wentelteefjes fruit bijv. appel, peer, banaan, 3 pruimen, schaaltje aardbeien of kersen; citrusfruit bijv. sinaasappel, 2 mandarijnen nb-1) fruit bij het ontbijt of in de loop van de ochtend Invullen bij het derde hoofdstuk: "brood, fruit enz." nb-2 gebruiktu zoetjes en/of zoetstof in uw nagerecht dan hoeftudatniet op tegeven nb' 3) eventuele dranken invullen bij hoofdstuk II "warme en koude dranken" en/of hoofdstuk V dranken en diversen

Allerhande | 1987 | | pagina 77