4 IV. DE WARME MAALTIJDEN 0 Zie ook het voorbeeld. Achter het gerecht vult u in de kolom "aantal keren per week" eerst in hoe vaak u dit per week gebruikt. Daama onder "portiegrootte" d.m.v. een kruisje of dat een nor- male portie is, een kleine portie (wat minder) of een grote portie (wat meer). Vervolg van de warme maal- tijden vindt u op pag. 13. PER WEEK advies: eerst in het klad, dan in het net; u kunt alleen hele getalien invullen! aantal keren portiegrootte per week klein normaai Soep heldere soep gebonden soep maaltijdsoep toelichting normale portie: ddn bord heldere soep: bouillon met vlees en/of groenten gebonden soep: bijv. met vermicelli, rijst, macaroni, bloem, roux nb: de soep bij de broodmaaltijd ook hier invullen Aardappelen en deegwaren gekookte aardappelen gebakken aardappelen/frites rijst nasi goreng/bami goreng, zonder ei macaroni/spaghetti/mie macaronischotel met ham en kaas peulvruchten stokbrood toelichting normale portie aardappelen: drie stuks ter grootte van een ei normale portie gebakken aardappelen/frites: drie opscheplepels normale portie gekookte rijst, macaroni, spaghetti, bami, peulvruchten: drie opscheplepels normale portie brood: vier stukjes stokbrood of twee sneetjes brood nb: pizza en pannekoek vindt u bij "diversen", het laatste hoofdstuk van het formulier; het ei van de nasi of bami goreng kunt u daar ook kwijt Jus jus van gewone margarine jus van plantaardige margarine jus van dieetmargarine jus van roomboter jus van Becel voor bakken en braden jus van een ander bak- en braadprodukt toelichting normale portie: twee juslepels Sauzen gebonden saus satd saus slasaus (25% vet) Becel dressing mayonaise tomatenketchup/mosterd zonnebloemolie slaolie Becel olie azijn groot toelichting normale portie gebonden saus of sate saus: drie eetlepels normale portie van de overige sauzen: 66n eetlepel

Allerhande | 1987 | | pagina 75