LflflT IE HUISDIER GEZOND GENIETEN VAN NIEIIWE AH-SNACKS De hond gaat ervan kwispelen en de kat gaat ervan spinnen. Dat gebeurt wanneer u uw hond of kat een van de nieuwe AH-snacks presenteert. En deze nieuwe tussendoortjes zijn niet alleen zichtbaar lekker, maar blijken ook nog gezond en verantwoord te zijn. Vier snacks voor de hond Hebt u een hond, dan bent u daar dol op. Na- tuurlijk laat u hem dat merken, want als een hond wordt beloond is AH-Beefstrips. Die zijn bereid met o.a. ge- droogd vlees; de hond ruikt meteen: dat is lekker. Fijn, want u weet dat het nog ge zond is ook. AH-Beef strips zijn verpakt in AH-Kauwbotten en AH-Kauwstaaf jes, ge- maakt van echte run- derhuid. Uw hond is er lang zoet mee, maar nog belangrijker: ze zijn goed voor het ge- bit. Een hond moet een sterk en gezond gebit hebben. AH-Kauwklui- ven, AH-Kauwbotten en AH-Kauwstaafjes zijn daar goed voor; de hond kauwt er langdu- rig op en zo blijft het gebit in conditie. Ook al omdat op die manier het gebit wordt gerei- nigd, tandsteen minder kans krijgt zich vast te zetten en het tandvlees stevig wordt gemas- seerd. Twee snacks voor de kat Waar zijn katten dol op? Eet maar eens vis, dan gaat dat neusje zoekend omhoog: daar is iets wat heerlijk ruikt. Of maak maar eens een beslag met gist: snuf, snuf, wat is dat? Vis en gist dus, geurtjes die de kat on- weerstaanbaar aan- trekken. Voor de kat is er nu sachets die u gemakke- lijk mee kunt nemen. Altijd een beloning bij de hand! Of neem AH-Gedroogd Vlees. Krokant, puur vlees, puur lekker. Dat wordt genieten voor uw hond. Gezond ge nieten, want AH-Ge droogd Vlees is eiwit- rijk, vetarm en licht verteerbaar. Ook een goed idee zijn de AH-Kauwkluiven, gelijks menu. Niet ver- geten de Vissticks even in stukjes te bre- ken, dat eet nog lek- kerder. Waarom katten gist zo lekker vinden ruiken? Waarschijnlijk omdat ze wel weten dat gist erg goed voor ze is. De natuur is slim wat dat betreft. Geeft u uw kat AH-Melkgistsnoepjes, dan is dat niet zomaar een extraatje: ze heb ben ze gewoon nodig. een eigen vislekkemij AH-Vissticks. Ideale tussendoortjes om van te smullen, bereid met sardientjes. Ze zijn rijk aan eiwit en essentiele vetzuren. Uw kat is blij met zo'n verrukkelijke afwisseling in het da- hij nog liever. Honden zijn aanhankelijk, waakzaam en attent. Ze hebben veel voor hun eigenaar over - en als eigenaar hebt u dat ook voor uw hond. Heeft uw hond weer eens een beloning ver- diend, let er dan wel op dat het een gezonde beloning is. Want daar heeft de hond uiteinde- lijk het meest aan. Neem bijvoorbeeld de Ze zijn bereid uit hoog- waardige melkgist en verrijkt met magere melkpoeder. Melkgist- snoepjes zitten boorde- vol vitaminen (vooral vitamine B), minera- len en waardevolle eiwitten. AllerHande 59

Allerhande | 1987 | | pagina 59