Be tijd gaat smeL Reden gemoeg 0111 de koffie eens wal minder snel te zetten. grove in een Onze porseleinen rondfilterset. Onze glazen cafetiere. Niks ten nadele van de snelfilter. Integendeel: met onze snelfilter-apparaten kun je de lekkerste koffie zetten en ze staan nog mooi in de keuken ook. Toch loont het de moeite om de koffie af en toe eens op een andere manier te zetten dan u gewend bent. Bijvoorbeeld met onze oude vertrouwde rondfilter van geglazuurd porselein. De rondfilter filtert weliswaar iets langzamer dan de snelfilter, maar hij staat reuze knus. Typisch iets voor een rustige zondag. Ook kunt u voor de afwisseling de koffie aan tafel zetten. Dat maakt het natafelen nog gezelliger. En 11 hoeft niet steeds het gesprek te onderbreken omdat u weer naar de keuken moet. Dat kan met onze fraai ogende glazen cafetiere. Daarmee kunt u uw gasten trakteren op de originele Cafe Provengal, de Franse boerenkoffie dus. Koffie in de kan, heet water erop, even laten trekken en de zeef langzaam naar beneden drukken. Het aardige van deze twee andere manieren van koffie zetten is ook dat de smaak van uw vertrouwde koffie net even een ander accent krijgt. Let er wel op dat u geen Aroma-Rood snelfiltermaling gebruikt, maar Aroma-Rood grove maling. Tot nu toe hadden we die alleen in een pakje van 250 gram. Maar omdat er steeds meer mensen naar vragen, hebben we er nu een groter pak van 500 gram naast gezet. Als u nog nooit met grove maling gewerkt hebt, zou u wellicht met het halfpondspak kunnen beginnen, maar daarna raden we u het pondspak aan. Want dat is natuurlijk wel voordeliger. Natuurlijk vragen de rondfilter en de cafetiere iets meer van uw kostbare tijd. Maar veel meer dan enkele minuten zal dat niet zijn. En wat is uiteindelijk belangrijker: tijd of gezelligheid? Komt nog bij dat zowel de rondfilter als de cafetiere tijdelijk tegen een bijzonder lage prijs in onze Geschenkenwinkels te koop zijn, elk voor maar f 39,-. Of als u liever waardepunten inlevert, elk voor 3D00 punten. Mocht u iets meer willen weten over Aroma-Rood grove maling of een van onze andere lekkere koffie- melanges, schrijf ons dan gerust. Douwe Egberts, Consu- mentenservice, Keulsekade 143, 3532 AA Utrecht. En misschien is het, in verband met de feestdagen, helemaal niet zo'n gek idee om eens een Geschenkenwinkel van Douwe Egberts binnen te lopen. In zo'n winkel kunt u al die apparaten op uw gemak van dichtbij bekijken. Douwe Egberts grove maling De D.E.-Geschenkenwinkels vindt u in: Amsterdam - Stadionweg 168 Arnhem - Coehoornstraat 10 Den Haag - Theresiastraat 32 Eindhoven - Hooghuisstraat 31 Enschede - Langestraat 54 Heerlen - Winkelcentrum 't Loon, Apollolaan 32 Joure - D.E.-plein 3 Rotterdam - Meent 85 Utrecht - Vleutensevaart 50 Etten-Leur Mon Plaisir 16 (tijdelijk afhaalcentrum voor actie-artikelen). Openingstijden: maandag van 13.00 tot 18.00 uur. Op dinsdag t/m vrijdag van 9.00 tot 18.00 uur.

Allerhande | 1987 | | pagina 54