ALLERLEI Uit n Goudkuipje haal je de lekkerste ideeen. ERU: KAAS UIT HET KUIPJE. Nieuwe verpakking, nieuwe gebruiksaanwijzing Superzacht toiletpapier in drie lagen Steek eens een modieus lichtje op ERU Goudkuipje, Pikantje Sambal en Pikantje Rookvlees. Heerlijk op brood. Maar zeker zo lekker op vlees, op toast, op tosti,oprosti, indesla en in de soep. Want de smakelijke kuipjes van ERU zijn in voor de lekkerste ideeen. De diepvriesgroenten van het AH-huismerk zijn in een nieuw jasje gestoken. Maar deze verandering gebeurt niet van de ene op de an- dere dag. Elke keer wan- neer de nieuwe oogst zich aandient krijgt de desbe- treffende groente een nieuwe verpakking. Deze operatie loopt al vanaf mei en is waarschijnlijk pas be gin november helemaal vol- tooid. Tegelijktijd met het veran- deren van de verpakking is ook de bijbehorende tekst aangepast: de gebruiksaan wijzing bevat nu naast het bereiden op het fornuis ook informatie over bereiding in de magnetron. Het grate voordeel van de magnetron is dat de totale bereidingstijd korter wordt. Dat tijdsvoordeel ontstaat doordat het ontdooien veel minder tijd kost. Een superzacht toiletpapier in drie lagen: dat is Fluweel, een nieuwe soort toiletpa pier van Edet. Het is sinds kort bij AH ver- krijgbaar. Edet Fluweel toiletpapier is niet alleen fluweelzacht en daardoor erg comfortabel, maar bovendien merkbaar sterker, zodat u minder vel- letjes nodig heeft. Zes rollen van dit nieuwe toiletpapier zitten in een handige draagtas en kosten f 4,85. Het papier zelf is fraai gedecoreerd en past in elke houder. jW APIER Het is onvermijdelijk: de avonden worden weer lan- ger. Dus is het tijd om af en toe weer eens een gezellig lichtje op te steken. In de AH-winkels waar de afgelopen zomer wegwerp- artikelen (zoals bordjes, be- kertjes en bestek) verkrijg- baar waren, zijn nu kaarsen verkrijgbaar. Stompkaar- sen, huishoudkaarsen en de fraaie gothische kaar sen. De gothische kaarsen van het AH-huismerk worden gemaakt van stearine, een echte kwaliteitsgrondstof voor kaarsen. Ze zijn er naast wit in drie nieuwe modekleuren: lichtroze, mint en lichtgeel. Ze zijn 24 cm lang, hebben een door- sneevan 2,1cm en zijn goed voor ongeveer zeven branduren! Een verpakking met vier gothische kaarsen kost J 3,95. AllerHande 47

Allerhande | 1987 | | pagina 47