LLERLE1 Nu met Sukrettine geld besparen. Sukrettine. Smakelijk zoet. Ook schoencreme volgt de wintermode 2,25 retour op uw bank/giro)* Latta halvarine beter smeerbaar Iglo- diepvries- groenten: doseerbaar en sneller ontdooid AllerHande 29 Onder de merknaam Latta is sinds kort bij AH een nieuwe halvarine verkrijg- baar. Deze is verpakt in een rechthoekige 500-grams kuipen kost1,95. Latta speelt in op de toene- mende belangstelling voor gezonder eten. Het is een halfvet produkt van hoge kwaliteit en dat proef je. De smaak is vol en romig, wat te danken is aan de toevoe- ging van magere melk en eiwitten. Hierdoor is Latta ook veel steviger en beter smeerbaar dan we van hal- varines gewend zijn. De naam Latta komt uit Zweden, waar dit produkt al een aantal jaren verkrijg- baar is. Ook in Duitsland is deze halvarine al enige tijd een succes. De grote kleurtrend in mo- deschoenen zal dit winter- seizoen overwegend zwart zijn. Daarnaast spelen ook de naturel-bruin tinten een belangrijke rol. Maar schoenen, zeker in deze donkere kleuren, zijn alleen maar mooi als ze er goed verzorgd uit zien. Kiwi-schoencreme van AH biedt hiervoor een uitste- kende oplossing. Deze smeu'ige creme voedt het leer en maakt het soepel. Omdat deze schoencreme niet kan uitdrogen, zal elk potje tot op de bodem ge- bruikt kunnen worden. Naast de wintermodekleu- ren naturel, middenbruin, donkerbruin, gabardine en zwart, is Kiwi tevens ver- krijgbaar in verschillende andere kleuren. Kiwi-schoencreme is ver- krijgbaar in de AH-filialen met een 3,4 of 5 op de deur. De prijs is f 3,50. In het diepvries-assorti- ment van Iglo hebben twee soorten 'kant-en-klaar' groenten, de Rode kool met appeltjes en de Spinazie a la creme, een grote veran- dering ondergaan in de ma- nier van verpakken. Diepvriesgroenten, ingevro- ren in blokken, zijn door hun compactheid niet zo snel te ontdooien. Voor de Rode kool met appeltjes en de Spinazie a la creme heeft Iglo daar iets op ge- vonden: ze worden nu inge- vroren in kleine 'deelblok- jes' (ca. 6 gram per stuk). Deze deelblokjes, die heel gemakkelijk uit de verpak- king worden geschud, heb ben een veel kortere ont- dooitijd dan zo'n groot blok. Maar minstens zo handig is de doseerbaar- heid. U kunt nu bijvoor- beeld K deel van het pak gebruiken en de rest van de deelblokjes terug doen in de diepvries. Heel ge- schikt voor een- of twee- persoonshuishoudens.

Allerhande | 1987 | | pagina 29