"ALLERLEI CABALLERO DE VERTROUWDE 25 STUKS IN EEN NIEUW JASJE. Zuivelspaaractie voor leuke glazen Wegwerpscheerapparaat met intrekbare mesjes Mais in blik; nu van het huismerk filter 25 Prijs: J 1,49 iaftftftfuwwwui® Voor tien zegels en 2,50 bijbetaling zijn nu bij AH drie leuke gedecoreerde glazen met Suske Wiske afbeeldingen verkrijgbaar. De zegels zitten op alle zui- velprodukten van het AH- huismerk, met uitzondering van de literpakken voile en halfvolle melk. Omdat voor deze produkten de mini- mum-prijs wettelijk is vast- gesteld, mogen op literpak ken voile en halfvolle melk geen spaarzegels worden gegeven. Inde winkelstaan bij de zuivelvitrine een of meer bakjes met folders over deze zuivelspaaractie. Op de folder kunnen ook de tien zegels worden geplakt die nodig zijn om de glazen met korting te kunnen ko- pen. Ze zijn namelijk ook zonder zegels verkrijgbaar, maar dan kosten ze f 4,95 per drie stuks. In plaats van glazen met een Suske Wiske-afbeelding kunt u ook kiezen voor glazen zon der afbeelding. De meeste natscheerders zijn eraan gewend zich te scheren met wegwerp- scheermesjes. Ook op dit gebied zijn er echter tegen- woordig verschillende sys- temen op de markt. Van het merk Wilkinson Sword zijn al enkele jaren appara- ten in de handel, waarvan mesje en houder een ge- heel vormen. Onder de naam Retractor II isnu een nog veiliger en prakti- scher versie verkrijgbaar. Bij Albert Heijn worden ze per vijf stuks verkocht voor f 3,45 (ter introductieJ 2,98). De kunststof apparaten be- vatten twee mesjes, die door een bijzondere con- structieintrekbaarzijn. Door een eenvoudige druk met vinger of duim "klikt" het mesje uit de kop van het apparaatje. De twee mesjes staan garant voor comfortabel en zacht sche ren. Na gebruik worden de mesjes weer met een sim- pele vingerbeweging 'inge- trokken': zo blijven ze lan- ger scherp en het is nog veiliger ook. Sinds korte tijd heeft Albert Heijn de bekende gele blik- jes mais (Sweet Corn) van het Italiaanse merk Belfiore vervangen door mat's van het huismerk. Het uit het assortment ge- nomen blikje van Belfiore heeft een handig systeem van openen: aan de boven- kant zit een ring waarmee het zonder blikopener in een beweging opengetrok- ken kan worden. Ook het blikje van het AH-huismerk heeft nu ditzelfde systeem van openen, maar doordat de constructie en het mate- riaal van het blikje zijn ver- anderd, trekt dit nieuwe blikje veel makkelijker open. Maar niet alleen de buiten- kant werd kritisch bekeken, ook het produkt zelf bleek voor verbetering vatbaar. De mat's van het huismerk is van Franse oorsprong. Deze is zachter en zoeter van smaak dan de Ita liaanse voorganger. De mais wordt vacuum in het blik verpakt. Dit bete- kent dat er geen extra vocht wordt toegevoegd, al leen suiker en zout. Van- daar dat er bijna geen vocht in het blikje zit. Het kleine beetje dat u tegen- komt is vocht dat tijdens het sterilisatieproces uit de mat's zelf vrijkomt. Het nieuwe blikje mai's heeft een uitlekgewicht van 285 gram, terwijl het nettoge- wicht (mat's vocht) maar 15 gram meer is. CABALLERO t A 2937 ■HHMMimm AllerHande 13

Allerhande | 1987 | | pagina 13