Zwitsal zalf maakt van rooie billetjes mooie billetjes (Zwitsal £^;s,sal Zwitsal creme houdt je huid zacht Zwitsal Doordat de zalf gemakkelijk uitsmeerbaar is wordt opbrengen op de gei'rriteerde huid en dus uiterst gevoelige huid, voor de baby minder pijnlijk. Bovendien werkt de zalf verkoelend waardoor de pijn wordt verzacht. Verder heeft de zalf anti-septische eigen- schappen, werkt ontstekingremmend en bevat stoffen die het genezingsproces bevorderen. Het gedrag van de zalf op de huid is pH- neutraal. Vanzelfsprekend is de vemieuwde Zwitsal baby zalf ipw zalf samengesteld uit veilige grondstoffen en dermatologisch getest. Toepassing Aanbevolen wordt de vemieuwde Zwitsal zalf bij iedere luierwisseling te gebruiken teneinde bij een geirriteerde huid een snel en optimaal genezingsproces op gang te brengen. Breng de zalf niet alleen aan op plaatsen waar de irritatie zich voordoet maar ook op huiddelen random de geirriteerde huid. Gebruik Zwitsal ook voor een gave babyhuid met name bij de laatste luier wisseling voor de nacht. U beschermt dan de babybilletjes en helpt irritatie voorkomen. Babybilletjes en huidirritatie Babybilletjes hebben het zwaar te verduren in een natte of vuile luier. Zeker als de luier niet regelmatig verwisseld kan worden bij- voorbeeld's nachts of onderweg. Als u bovendien bedenkt dat een baby 10 tot 14 maal per dag een plas produceert, kan het zelfs de meest oplettende moeder overkomen dat de tere babybilletjes voor een langere periode in kontakt komen met een natte luier. In de urine van een baby bevinden zich scherpe stoffen die de babybilletjes kunnen irriteren. Irritatie kan ontstaan wanneer babybilletjes langdurig in kontakt staan met een vochtige luier. De irritatie kan verergeren wanneer de vochtige huiddelen in de luier voortdurend langs elkaar wrijven. Een baby is over het algemeen vrij beweeglijk zodat dit zich vaak zal voordoen. Ook de luier zelf kan ver- oorzaker zijn van de irritatie als gevolg van onvoldoende reiniging waardoor er nog bacterien in de luier achter gebleven zijn. Geirriteerde babybilletjes laten zich meestal rood aanzien en zijn voor de baby bijzonder pijnlijk. Zwitsal zalf Zwitsal heeft de samenstelling van de babyzalf verbeterd om luierirritatie te helpen voorkomen en de genezing ervan te bevorderen. Zwitsal bevat namelijk grondstoffen die scherpe stoffen uit urine en ontlasting neutraliseren. Hierdoor wordt de genezing van de geirriteerde babyhuid bevorderd en dit helpt bovendien irritatie van de nog gave babyhuid voorkomen. Dankzij de met grate zorg geselekteerde grondstoffen heeft de vemieuwde zalf vele voordelen. De zalf is waterafstotend zonder dat de huid door de zalf wordt afgesloten, derhalve wordt de huid tegen een langdurig kontakt met een natte luier beschermd. Zwitsal Q CREME Nieuw van Zwitsal. Een zachte vochtin- brengende creme die de huid verzorgt en beschermt. De creme laat zich gemakkelijk uitsmeren en wordt direct door de huid opgenomen. Zonder glans of vettigheid. Deze creme is niet alleen geschikt voor tere ldnderhuidjes maar zeker ook voor vol- wassenen die hun huid soepel en zacht willen houden. Naast de heilzame Zwitsal babyzalf is er nu dus ook Zwitsal creme. Nieuw! Zwitsal creme. Zwitsal. Zacht voor klein en groot. (advertentie) baby zalf VERNIEUWD <?ACHT VOOR KLEIN EN GROOT 60 AllerHande

Allerhande | 1987 | | pagina 60