Vier middelen voor de gezinswas U kiest natuurlijk een wasmiddel voor de hele gezinswas. Albi heeft vier van deze 'totaalwasmiddelen'. Ze zijn alle vier van uitstekende kwaliteit. Welke u kiest is een kwestie van persoonlijke voorkeur. Hierzijnze: Albitotaal was een produkt voor de zestig graden-was. Door vervolma- king van de speciale waskrachtver- sterker wast deze kanjer nu ook schoon bij een temperatuur van veertig graden! Dat bespaart ener- gie. Ook weefsels die niet op zestig graden gewassen mogen worden kunnen nu meedraaien met de ge zinswas. En dat scheelt weer een apart bergje wasgoed. Albitotaal fosfaatvrij (in het groene pak) is vriendelijker voor het mi lieu. Bovendien in prijs, werking en wasresultaat volkomen gelijkwaar- dig aan Albitotaal. De tijd dat fos- faatvrije wasmiddelen minder schoon wasten is echt voorbij. Er zijn inmiddels stoffen ontwikkeld die het water net zo goed ontharden als fosfaat. Met als resultaat dat Al bitotaal Fosfaatvrij voor geen en- kele andere totaalwasser meer on- der hoeft te doen. Neem de proef maar eens op de som. Albimatic. Het zachte pasteltintje van de nieuwe doos verraadt het al: Albimatic heeft een extraatje gekregen in de vorm van een portie wasverzachter. Uw spullen worden brandschoon en nog zachter en fris- ser op de koop toe. Bovendien wordt het statisch opladen, knette- ren en plakken van synthetische ve- zels verminderd. Albimatic is iets voordeliger dan Albitotaal. Albinet zit als enige van Albi's ze- vental in een plastic zak. 't Is een goed en goedkoop wasmiddel voor de gezinswas van alledag. Een een- voudig, maar eerlijk produkt zon- der extra's als waskrachtverster- ker of wasverzachter. Wei met een mild citroengeurtje. Goed voor een schone, frisse was en dus erg vrien- delijk voor de huishoudknip. Drie wasmiddelen voor speciale klusjes Ook als u Albitotaal gebruikt, dat veilig schoon wast op 40 graden, blijven er nog van die kleine berg- jes wasgoed over, die extra zorg no- dig hebben. Omdat u superzuinig wilt zijn op mooie kleuren en kwetsbare weefsels (en er in de to taalwasmiddelen toch een mini- male hoeveelheid bleekmiddel zit om ook uw witte wasgoed mooi schoon te wassen). Of omdat be- paalde stukken zo vuil zijn, dat ze in een gewoon wasprogramma mis- schien niet helemaal schoon wor den. Voor aT die probleemgevallen kunt u ook een beroep doen op Albi. Want achter dit huismerk van Al bert Heijn schuilt een trio wasmid delen dat gemaakt is voor zulke speciale klusjes: Albifijn in de rose doos met de veertjes is het veilige wasmiddel voor alle tere weefsels. Het is ge- schikt voor hand- en machinewas. De samenstelling van Albifijn is iets veranderd, waardoor de wer king op lage temperaturen nog be- ter is geworden. Daarmee bedoelen we: lauw, handwarm water, een graad of dertig, de temperatuur bij uitstek voor alle fijne weefsels. Al bifijn wordt in zo'n mild klimaat juist extra actief. Albibont laat aan duidelijkheid niets te wensen over. De doos is versierd met bontgekleurde vier- kantjes, dus daar kan alleen maar een bontwasmiddel in zitten. Albi bont reinigt net zo stevig als de to taalwasmiddelen, maar is door het geheel ontbreken van bleekmidde- len gegarandeerd veilig voor alle gekleurde was die op lage tempera turen gewassen moet worden. Albitex hier als laatste genoemd, komt in de was als eerste aan de beurt. Voorwassen en inweken, daar is Albitex goed in. Vuil en eiwithoudende vlekken verdwijnen beter uit het wasgoed als u van te- voren Albitex in stelling brengt. Daarmee voorkomt u dat die vlek ken in de hoofdwas 'inbranden'. Bio- logisch werkende Albitex mag bij 60 graden gebruikt worden. Maar bij lagere temperaturen doet het z'n werk ook prima. Zelfs in koud water! Dan duurt het alleen wat langer. Geschikt voor hand- en ma chinewas. Al die wasmiddelen samen blijven flink wat ruimte in beslag nemen. Maar de keuze bij AH is een stuk makkelijker geworden! Albimatic Totaalwasmiddel met „ingebouwde" wasverzachter. De as wordt daardoor nog zachter. Albitex Fosfaatvrij Voorwassen en inweken, hand- en machinewas. Tegen vuil in eiwithoudende vlekken. Albitotaal Totaalwasmiddel dat nu ook schoon wast bij 40 graden. Albifijn Fosfaatvrij Veilig voor alle tere weefsels. Geschikt voor hand- en machinewas. Albinet Fosfaatvrij Goed en goedkoop totaalwasmiddel voor de gezinswas. Met citroengeurtje. AllerHande 55

Allerhande | 1987 | | pagina 55