VEEL VERBETERINGEN NA KLANTENONDERZOEK YNieuw van ons huismerk: Barossa Valley, 'n milde, voile, robuuste rode Australische wijn, fles 1 liter over allerlei wensen en behoeften. In het laatste grootscheepse onder- zoek kwam duidelijk naar voren dat er behoefte bestond aan een wasmiddel dat op lagere tempera- turen goed schoon wast. Dat is er nu, omdat we Albitotaal en Albito- taal Fosfaatvrij zo veranderd heb- ben dat ze dat kunnen. Een andere wens is nu ook vervuld: een was middel met ingebouwde wasver- zachter. Het recept van Albimatic is daartoe veranderd en de doos waar het in zit accentueert dat met een zachtblauwe kleur. Vijf van de zeven Albi's fosfaatvrij! Een van de grootste wensen die uit het onderzoek naar voren kwam, had met fosfaten te maken. Steeds meer Albert Heijn-klanten zeggen dat ze die liever niet meer willen gebruiken. Dat hoeft ook niet meer. De ontwikkeling van fosfaatvrije wasmiddelen en de daarmee ge- boekte resultaten waren zo goed, dat behalve Albitotaal Fosfaatvrij nu ook vier andere Albi-soorten fos faatvrij zijn. Omdat we fosfaatvrij niet met reuzeletters op de verpak- king zetten, noemen we ze hier nog even voor u. Fosfaatvrij zijn: Albi totaal Fosfaatvrij, Albinet, Albifijn, Albibont en Albitex. En waarom de andere twee niet? Omdat er toch ook behoefte blijft aan wasmidde len die wel fosfaat bevatten. Maar wie dat wil, die kan met de keuze die Albert Heijn nu biedt fosfaat vrij wassen. Voor de duidelijkheid zetten we hieronder alle Albi wasmiddelen nog even voor u op een rij. Wit je van ver haalt is lekker. Albibont Fosfaatvrij f Gegarandeerd veilig voor gekleurde was die op lage temperatuur ho moet worden gewassen. w Albitotaal Fosfaatvrij Totaalwasmiddel. Gelijkwaardig aan Albitotaal, maar vriendelijker voor het milieu.

Allerhande | 1987 | | pagina 54