EINDEUJK NIEUWS OVER WAAR U WAT AAN HEEFT van de zeven Albi-wasmiddelen van AH zijn nu i! Een duidelijke verpakking, een verbeterde inhoud en vijf van de zeven Albi-wasmiddelen van AH fosfaatvrij. Dat is nieuws over wasmiddelen waar je als consument echt wat aan hebt. Bovendien maakt het de keuze voortaan makkelijk! De veranderingen bij Albi heb- ben vooral te maken met dui- delijkheid. Want op de was- middelenmarkt is het een drukte van belang. A1 die pakken en zak- ken nemen in de supermarkt al gauw een half straatje in beslag. Ook bij Albert Heijn. We vinden na- melijk dat u uit een groot aanbod moet kunnen kiezen. We beseffen dat we het u daarmee niet gemakkelijk maken. Er zijn zo- veel verschillende soorten! Daar komt de reclame dan nog eens bo- venop. En die benadrukt meestal maar een pluspunt van een bepaald middel: de temperatuur waarbij gewassen kan worden, de zacht- heid, de vlekkenbestrijding. Noem maar op. Prima kwaliteit voor een redelijke prijs Wie alle rompslomp eromheen aan zich voorbij laat gaan en gewoon een goed wasmiddel wil, pakt een pak Albi. Dat is het huismerk van Albert Heijn en dus: prima kwali teit voor een zeer redelijke prijs. De Albi-familie telt zeven verschil lende wasmiddelen. Er is nu een- maal wasgoed en wasgoed en bo vendien stelt niet iedereen dezelfde eisen aan een wasmiddel. Wie bij de oude verpakkingen mis- schien nog eens twijfelde, zal het nu niet moeilijk meer vinden om uit dat zevental een keuze te maken. Op de nieuwe verpakkingen is na- melijk gebruik gemaakt van kleu- ren en symbolen die u meteen kunt thuisbrengen. Onderzoek toonde aan wat de klanten wilden Die veranderingen zijn er niet zo- maar gekomen. Uit onderzoek on- der Albert Heijn-klanten was name- lijk gebleken dat veel klanten dat zelf wilden. Tijdens zulke (zeer uit- gebreide) onderzoeken praat Al bert Heijn met klanten over allerlei zaken die met de was te maken hebben, zoals over de prijs en de kwaliteit en of die goed met elkaar in overeenstemming zijn. Maar ook "'o/wu "'o/wu WASMIDDELEN morVnen 1 *H N AllerHande 53

Allerhande | 1987 | | pagina 53