ALLERLEI Voetgangers yj%y verentgtng vQw Nieuw Maxi damesverband van AH Enquete over (on)veilig oversteken Wine Cooler, de ideale zomerdrank 20 Er is een nieuw soort Maxi damesverband van het AH- huismerk. Het is wat duur- der dan het type dat al ver- krijgbaar was, maar het is dan ook op diverse punten verbeterd. Het nieuwe AH Maxi da mesverband heeft een flu- weelzacht omhulsel, dat het vocht snel doorlaat en daarbij zelf vrijwel droog blijft. Het plastic bescherm- laagje zit bovendien niet al- leen aan de onderzijde, maar voor verhoogde veilig- heid ook aan de zijkanten. illd damesvctbund De uiteinden zijn afgerond voor meer discretie en aan de onderzijde bevinden zich drie brede plakstro- ken, zodat het verband be- ter op z'n plaats blijft. In elk pak AH Maxi verband a 20 stuks bevinden zich ook 20 wegwerpzakjes; dat zijn er 10 meer dan gebrui- kelijk. De prijs is f 2,49 (tijdelijk ter kennismaking 11.99). ledereen heeft dit wel eens meegemaakt je wilt de weg oversteken en je kunt maar geen geschikt moment vin- den om veilig de overkant te bereiken. Daarom zijn er zebrapaden aangelegd. Het rijdend verkeer dat een ze- brapad nadert, moet voet- gangers voor laten gaan, maar helaas wordt deze re- gel niet altijd nageleefd. Om de problemen bij het oversteken onder de aan- dacht te brengen, voert de Voetgangersvereniging mo- menteel een campagne. Onderdeel hiervan is een enquete onder voetgangers en deelnemers aan het rij- dende verkeer om erachter te komen waarom het over- steken zo vaak problemen oplevert. Wie dit initiatief wil onder- steunen, kan een gratis en- quetekrant aanvragen bij de Voetgangersvereniging, Bezuidenhoutseweg 121, 2594 AD Den Haag, tele- foon 070-471501. Wan- neer u het enqueteformu- lier inzendt, belooft de ver- eniging u in oktober een rijk geillustreerde brochure te zullen toezenden waarin o.a. het enq ueteres u Itaat is opgenomen. Een nieuwe licht-alcoholi- sche drank is de zoge- naamde Wine Cooler een drank die is overgewaaid uit Amerika en minder dan 5% alcohol bevat. Wine Cooler bestaat uit witte wijn, aangevuld met vruch- tensap, water en koolzuur. Het grate succes van deze nieuwe drank wordt veroor- zaakt door de frisse, aparte smaak. Een Wine Cooler moet zeer koel worden ge- dronken. Ook Albert Heijn heeft sinds kort een nieuwe Wine Cooler in het assortment die 51% witte wijn bevat. Te koop onder de exotische naam Karibu in flessen van 0,75 liter (f 3,95). De smaak is zeer fris met een zachte, fruitige ondertoon. Behalve als zomerse dorst- lesser doet Karibu het goed op feestjes en partijtjes. Vooral voor hen die eens wat nieuws willen proberen en de voorkeur geven aan een drankje met een niet te hoog alcoholgehalte. Deze licht mousserende drank kan ook goed worden ge- bruikt als vervanger van de mousserende wijn in de vruchtenbowl op biz.29. 5 Kilometer. 1 Calorie. AllerHande 51

Allerhande | 1987 | | pagina 51