ALLERLEI Ha/deVochtiglbilettissues Vruchten in blik: ideale basis voor snel-klaar toetjes Woensdag krenten- bollendag bij AH Twee nieuwe smaken vruchtenthee Hygienisch voorde hele familie. J I 11 ygiene is de gewoonste zaak 1 I van de wereld. We leven ten- 1 I slotte in de 20ste eeuw. Maar II over anale hygiene wordt weinig of niet gesproken. Misschien dat daarom die hygiene vaak nog zo gebrekkig bleef. Want het gebruik van droog toilet- papier alleen is onweerlegbaar met vol- doende. Een blik in de wasmand bewijst dat doorgaans al. Daarom gebruikt de schoonfamilie na't gewone toiletpapier Hakle Vochtig, de nieuwe verantwoorde vorm van anale hygiene. Het is immers geruststellend en prettig om je altijd probleemloos fris en schoon te voelen. Op ieder moment van de dag, niet alleen na bad of douche. En juist ook bij overgevoeligheid en irritaties. De zachte Hakle Vochtig tissues zijn gedrenkt in een milde lotion zonder alcohol, die volledig reinigt en bovendien irritaties voorkomt. Dus ook bij overgevoeligheid betekent Hakle Vochtig 6chte discrete verzorging. De 70 tissues zorgen voor een familie van 4 personen gedurende weken voor dat zekere gevoel, altijd probleemloos fris en schoon te zijn. Ze zijn te verkrijgen in een start- en navulverpakking. L"~ ji Hakle Vochtig ■—-*<' H HIT zeld van een zware of lichte siroop. Nieuw in dit assorti- ment van eigen merk is ananas op eigen sap. Bij deze ananas is de siroop (water suiker) vervangen door ananassap. Verkrijg- baar in blikken met 8 schij- ven (netto 439 g). Met vruchtenconserven kunt u heel veel kanten uit, maar vooral voor snelle toetjes zijn ze bij uitstek ge- schikt. Natuurlijk smaken ze altijd prima bij een bol- letje ijs, dat staat zeker in een wip op tafel. We doen u hier voor elk soort nog een andere snel-klaar suggestie aan de hand. Het assortiment vruchten conserven bij Albert Heijn is breed. Van eigen merk vindt u maar liefst zeven soorten: aardbeien, ana nas, fruitcocktail, kersen, peren, perzik en manda- rijntjes. Afhankelijk van de soort gaat het fruit verge- 1. Aardbeien pureren en vermengen met Vi liter stijf- geslagen slagroom. 2. Schijf ananas met bol- letje pistache-ijs. Garneren met toef slagroom uit een spuitbus en geschaafde amandelen. 3.1 Bakje kwark (225 g) vermengen met '/z liter va- nillevla. Garneren met fruit cocktail. 4. Plak cake besmeren met Voor de slager is, bij tradi- tie, woensdag gehaktdag, voor de AH bakker is het nu bovendien krentenbollen- dag. Elke woensdag zijn de Sinds een jaar vindt u in het AH-theeassortiment ook vruchtenthee. Vruch- tenthee is gewone thee die gearomatiseerd is met na- tuurlijke vruchtenaroma's. Tot voor kort was er keus uit vijf smaken: mandarijn, citroen, kersen, cassis en Mon Chou. Garneren met kersen. 5. Peren met bolletje va- nille-ijs. Chocoladesaus (flesje) erover schenken. 6. Saus maken van I stijf- geslagen slagroom en 6 eetlepels advokaat. Halve perzik em leggen. 7.1 Bekertje creme fraiche losroeren met 2 eetlepels Grand Marnier. Manda- rijntjese rdoorroeren. passievrucht. Deze vruchtenthee, die uitermate geschikt is als frisse middagthee, bleek een succes te zijn. Daarom heeft AH dit assortiment uitgebreid met twee nieuwe soorten: lycheetheeen pe- permuntthee. Ook deze nieuwe theesoor- ten zijn te koop in een doosje met 20 zakjes a 4 gram. Elk zakje is vol- doendevoor4a5kopjes thee. De prijs is f 2,49 per pakje. krentenbollen bij AH voor- taan goedkoper. Vijf kren tenbollen kosten op die dag slechts f 1,99 tegen een normale prijs van J 2,50 per vijf 0,50 per stuk). AllerHande 51

Allerhande | 1987 | | pagina 51