Jtolognesi fon Frntta Prosciutto Verdura Salami jDuattro Stagioni Saponta jr complete, geurige maaltijd voor een persoon. Sneller kan het niet. De voorbereidingstijd bestaat al- leen uit het voorverwarmen van de oven. Van elke tien kant-en-klare pizza's die er in Nederland worden ver- kocht, komen er overigens zes uit AH's diepvries. Dat zegt genoeg. een complete maaltijd Terwijl de kaas smelt en het deeg kleurt heeft u tijd genoeg om even- tueel nog een flesje wijn te ontkur- ken (een Italiaanse van AH's wijn- afdeling 'hoort' daar gewoon bij) en frisse salade klaar te maken. Dat is zo gebeurd als u een gemengd sla- pakketje uit de koeling van AH's groentenafdeling meeneemt. Wist u dat die sla al gewassen en droogge- centrifugeerd is en dat er een pak- ket is met o.a. rode Italiaanse sla erin? Makkelijk en toepasselijk! Nieuw: Pizza Prosciutto Zoals gezegd: AH heeft alle pizza's van het huismerk onlangs uitge- breid getest. Honderden klanten spraken hun kritisch oordeel uit. Zes pizza's mochten beslist niet worden veranderd. Dat gebeurt dus ook niet. Een pizza, de Campagno- la, was voor verbetering vatbaar. AH kon dat oordeel onderschrijven, want wat was het geval? Hij leek heel erg op andere pizza's uit het assortiment. Daarom is deze pizza vervangen door de Pizza Prosciutto (dat is Italiaans voor ham). Echt een pizza voor de liefhebber van iets hartigs, want behalve uit ham bestaat het beleg uit spek, kaas, broccoli, uien, paprika en tomaten. Primeur: vegetarische pizza Uit ons pizza-onderzoek kwam ook naar voren dat de behoefte aan een vegetarische pizza toeneemt. Op de basispizza kan iedereen weliswaar het Italiaanse avontuur moet begin- nen, stellen we die zes ook even voor. Over de doe-het-zelver (naam: Pizza) hebben we het al ge- had. De vijf overige: Pizza Bolognese met bolognese- vleessaus, kaas, champignons, pa prika en fijne specerijen. Pizza Saporita met tomatensaus, kaas, salami, champignons, rode en groene paprika, ham, uienringen, oregano en fijne specerijen. Pizza Salami met tomatensaus, kaas, salami, tomaten, paprika, prei, ui en courgettes. De samen- stelling van deze pizza is verrijkt. Er zit nu 50% meer salami op. Het gewicht is nu 350 gram (was 320 gram). Behalve de betere samen- stelling is de prijs ook nog eens ver- laagd. Van f 3,25 naar f 2,98. Pizza Con Frutta met tomaat, kaas, ham, ui, champignons, fijne kruiden en ananas, perziken, vossebessen en 'n kers. Een harmonieus geheel van hartig en friszoet. Pizza Quattro Stagioni: vier pizza's in een. Een schijf van vier met in elk kwart een ander beleg. De vier hoofdingredienten zijn kip (met mat's en rode paprika), ham (met kruidige tomatensaus), champig nons, en tomaat (met gefruite uitjes). Andere verpakking Bij de verjonging van het pizza-as- sortiment van het huismerk ging het in de eerste plaats om de in- houd. Maar ook naar de verpakking is gekeken. De hele doos heeft een opkikker gekregen. Ook de tekst was verouderd waar het de gebruiksaanwijzing betrof. Voor alle soorten ovens wordt nu duidelijk aangegeven hoe de pizza het best kan worden afgebakken. Dus of u nu een elektrische, een he- telucht- of een gasoven heeft: de AH-pizza komt er altijd perfect uit. zelf naar hartelust voortborduren, maar meer keuze uit kant-en-klare pizza's stond toch op het verlang- lijstje van veel mensen. De pizzabakkers van AH zijn in hun proefkeuken gedoken en na lang ex- perimenteren is daar een resultaat eindelijk een volk van bruinbrood- eters, dus waarom niet? Pizzabroodjes Omdat we toch bezig waren, heb ben de twee pizzabroodjes van het huismerk (ham en salami) een ve- uitgekomen dat echt uniek is voor Nederland. In de vorige AllerHande heeft u al iets kunnen lezen over deze vondst: de Pizza Verdura (Ita liaans voor groente). Het beleg op de gebruikelijke basis van tomatensaus en kaas bestaat uit elf verschillende groentesoor- ten. Zo mogelijk nog unieker is de bodem. Die is niet, zoals het 'hoort', van wit brooddeeg. De bodem van de Verdura bestaat uit deeg van tarwe, rogge en haver. Een drie- granen bodem dus. Italianen vinden dat een raar idee, maar wij zijn uit- getarisch broertje gekregen. Net als bij de andere, zitten hiervan twee broodjes in een pak, maar het hoofdingredient is nu champignons. Lekker voor de hartige trek tussen- door, zo'n pizzasnack. AH's pizza-elftal Als we de pizzabroodjes meereke- nen, bestaat AH's diepvries pizzafa- milie uit elf stuks. Drie verschil lende pizzabroodjes, twee nieuwe pizza's en zes zeer populaire 'oudge- dienden'. Heeft u ze wel eens gepro- beerd? Voor het geval u nog aan 9 asaiiVUi ,4.25 AllerHande 33

Allerhande | 1987 | | pagina 33