ALLERLEI Uitloting Ceehorn-obligaties AH-dubbelvIa met nieuwe smaak Nieuwe soort vers voer voor kat en hond dubbel den in de vlees-koelvitrine, waar bijvoorbeeld ook hart ligt. Voor katten bestaat de vleesmaaltijd uit 250 gram (dagrantsoen) puur, voor- gesneden rauw vlees in bouillongelei met een rijst- groentegarnituur en alle vi- taminen, mineralen en spo- renelementen die het dier dagelijks nodig heeft. De hoeveelheid voor honden is groter (350 gram), het vlees is wat graver gesne- den en het is net zo voile- dig als de kattenmaaltijd. Voor honden kan de maal- tijd eventueel met wat brood worden vermengd. De NV Ceehom deelt mede dat er in mei 1987 weer een uitloting heeft plaats- gevonden van de 8 -12V2% obligaties 1972 per 1978/1998. Bij hetter perse gaan van deze Aller- Hande was het resultaat van deze tiende uitloting nog niet bekend. Het is wel vermeld op de raambiljet- ten, die vanaf 1 juli in de AH-filialen zullen hangen. De uitgelote obligaties van f 100,- en J 1.000,- nomi- naal, voorzien van alle nog niet verschenen coupons, zijn a 110% af losbaar op 1 juli 1987 en betaalbaar bij de Amsterdam-Rotterdam Bank NV te Amsterdam, Rotterdam, Den Haag en Zaandam en bij de NV Cee- horn, Westzijde 37 in Zaan dam. Ze kunnen tevens ter incasso worden ingeleverd bij alle filialen van Albert Heijn. Van de in voor- gaande jaren uitgelote obli gaties zijn nog niet alle stukken ter verzilvering aangeboden. Bij de kassa's kunt u hiervan een nummeropgave krijgen. Sinds kort hadden dieren- liefhebbers bij AH keuze uit zes soorten vers voer van het huismerk, drie voor de hond en drie voor de kat. Daar komt nu zowel voor de kat als voor de hond een nieuwe soort bij, respectie- velijk runderhart met wild en rundvlees extra. Het gaat om complete maaltijden, keurig verpakt in een plastic doosje dat niet kan lekken en opnieuw kan worden afgesloten. Voor de kat waren al kippe- hart, rundemier en lams- hart verkrijgbaar en voor de hond runderhart ektra, kip- pehart extra en rundernier extra. U vindt deze maaltij- AH-dubbelvIa is een pak via waarin twee smaken via, tot nu tot vanille- en choco- ladevla, naast elkaar in een pak zitten. Wanneer u deze via op een bord of in een schaaltje schenkt, dan ver- schijnt er een mooie dub- bele kleurenbaan. Kort geleden introduceerde AH een nieuwe dubbelvla. Naast de vanille-chocolade- soort kunt u nu ook kiezen voor een combinatie van vanille- en aardbeienvla. Ook deze via koopt u in pakken van een liter. De prijs is hetzelfde als die van de vanille-chocoladesoort, namelijk J 1,98. AllerHande 21

Allerhande | 1987 | | pagina 21