ALLERLEI luchtige*\ vruchten- kwark Een weekje zonder Granny's Wijn als cadeau Meer keus uit varkens- vlees voor een persoon AH-Slasaus zachter en romiger Junior is voedzaam: bevat 92mg calcium en maar liefst 9,4geiwitperpotje. ER ZIJN 3 SMAKEN Aardbei Banaan Perzik/peer laatze glunderen geefzejacky Appels van de soort Granny Smith z\\n normaliter het hele jaar door verkrijgbaar. In de paasweek zult u het dit keer echter zonder Granny's moeten stellen. Dat komt omdat de voor- raad Granny's uit Italie op is en de nieuwe oogst uit Argentinie pas een week la ter in Nederland verkrijg baar is. Een goed alternatief voor de Granny is de Franse Gol den Delicious. Die is wat groener dan z'n Neder- landse soortgenoot en bo- vendien wat knapperiger. En juist die eigenschap van de Granny spreekt veel mensen aan. (hi Kl" Een ties wijn is een leuk ca deau, maar het valt niet mee om een wijn te kiezen die de meeste mensen ook lekker vinden. Bij AH is er nu een wijn waarvan be- kend is dat die bij heel veel wijndrinkers - ook bij echte wijnliefhebbers - in de smaak valt. Dat is de Re serve de I'Arche, die boven- dien een fraai goudkleurig etiket heeft en met een goudkleurige draad is om- wikkeld. De Reserve de I'Arche is een kwalitatief zeer goede Rhonewijn van J 7,95. De aanduiding Reserve houdt in dat het hier om een wijn gaat, die is samengesteld uit verschillende jaargan- gen. Daardoor kan, on- geacht het jaar van botte- len, een constante hoge kwaliteit worden gegaran- deerd. Het assortiment eenper- soonsverpakkingen van varkensvlees is verder uit- gebreid. Naast de varkens- filet en de speklappen vindt u nu in de vleesvitrine ook eenpersoonsverpakkinge van haas-, rib- en schoud karbonade en van hamla^ pen. Het gemiddelde gewicht van elke verpakking is 120 a 125 gram. De genoemde soorten voor- verpakt varkensvlees blij- ven daamaast ook verkrijg baar in tweepersoonsver- pakkingen en in grotere hoeveelheden van ongeveer 500 gram of meer. Om de kwaliteit hoogte houden en ervoor te zorgen dat klanten tevreden blij- ven, worden de produkten van AH regelmatig aan di verse onderzoeken onder- worpen. Ook een smaak - panel geeft van tijd tot tijd. een oordeel. Bijzo'nonderzoekvan de AH-Slasaus kwam naar vo- ren dat de smaak op het ogenblik wat aan de zure kant wordt gevonden. Dat is dus veranderd. De Sla- saus van het AH-huispierk smaakt voortaan wat zach ter en romiger. Probeer maar! AllerHande 51

Allerhande | 1987 | | pagina 51