ALLERLEI ZonnigVoorjaar Totaalpakket voor broodjes shoarma Zet de tuinmeubelen maar klaar Nieuwste Suske en Wiske bij AH ACTION Heerlijke citroen en sinaasappel snoepjes Sinds een aantal jaren heeft AH shoarmavlees in het assortiment. Dit vlees bestaat uit f ijngesneden stukjes heel mager var- kensvlees met shoarma- kruiden. Om een broodje shoarma te maken heeft u verder een plat pitabroodje en een sausje nodig. Om het u gemakkelijk te maken zijn nu bij AH al deze benodigdheden bij el- kaar in een shoarma-pak- ketve rkrijgbaar. U kunt kiezen uit een pak- ketmetca. 250 gram Shoarmavlees en drie broodjes of ca. 170 gram vlees met twee broodjes. In beide pakketten treft u twee zakjes saus a 40 ml aan: een witte knoflook- saus met kruiden en een rode, pittige shoarmasaus. Op het etiket staat de berei- dingswijze. U vindt het shoarmapakket in de koelvitrine met voor- verpakt vlees. De tijd van de mooie voor- jaarsdagen komt dichterbij. 'n Goed moment om de tuinmeubelen weer voor de dag te halen. Bij AH vindt u onder de naam Action Clea ner-een produktvan Jar- din - een speciaal schoon- maak- en onderhoudsmid- del voor tuinmeubelen. Ac tion Cleaner werkt krasvrij en kan worden gebruikt voor kunststoffen en ge- lakte stalen tuinstoelen en -tafels. Voor grondige schoon- maakklussen is een sopje van Action Cleaner en wa ter in een verhouding van ongeveer13 tot 15 aan te bevelen. Voor normaal onderhoud is een sopje in een verhouding van 120 Csst"" sfijfissf?*' J»RCINV" voldoende. Tijdens het schoonmaken wordt met- een een antistatische laag aangebracht. Action Cleaner (in een plas tic flacon van 500 ml) is biologisch afbreekbaar. De prijs is f 7,95. (Alleen in AH-winkels met een 4 of 5 op de deur). Witte zwanen, zwartezwa- nen is de titel van het nieuwste Suske Wiske-al- bum. Een stripalbum dat helemaal past in de be- kende serie, maar ook een beetje bijzonder is. In deze nieuwste Suske Wiske speelt namelijk Albert Heijn -tergelegenheidvan het 100-jarig bestaan - een be- langrijke 'bijrol'. Zo begint het verhaal in de Museumwinkel van Albert Heijn aan de Zaanse Schans en raken Suske en I Wiske verzeild in allerlei verwikkelingen in en om de supermart. De titel van het stripalbum is ontleend aan een vlucht zwanen, die Suske en Wiske in de om- geving van Zaandam zien overvliegen. Een van die zwanen blijkt een bijzon- dere interesse te hebben voor streepjescodes. En deze streepjescode blijkt voor deze zwaan vervoi- gens de enige mogelijkheid om aan een geheimzinnige betovering te ontsnappen. Witte zwanen, zwarte zwa nen is een spannend strip- album voor de echte Suske Wiske-liefhebber. Exclu- sief bij Albert Heijn verkrijg- baar voor slechts f 2,99. AllerHande 23

Allerhande | 1987 | | pagina 23