gaan. De boekjes kun- nen namelijk worden gestolen en worden in- geleverd door de ver- keerde eigenaar. In- dien wij vermoeden dat hier sprake van is, kunnen wij een en an- der controleren door de aanbiedende klant te vragen zich te legiti- meren. Wij kunnen u echter verzekeren dat naam en adres niet ge- registreerd worden. Na ontvangst van het boekje en uitbetaling in de AH-winkel, wordt het boekje direct ver- nietigd. Wij doen dus niets met uw naam en adres. Zelfbereide gerechten invriezen De redactie neemt uw suggestie serieus in overweging. Bekeken moet worden op welke wijze een dergelijk re cept in de redactionele kolommen kan worden opgenomen. Omdat de voorbereidingstijd voor elke AllerHande enige maanden vergt, kan het wel even duren voordat u het resultaat hiervan ook daadwer- kelijk in AllerHande aantreft. Overigens zijn er ver- schillende boekjes ver- krijgbaar met gege- vens over het invriezen van bereide gerechten en maaltijden. U kunt hiervoor zowel bij de bibliotheek als in de boekhandel terecht. Vitabintjes in enkelpak Op de groente-afdeling kunt u altijd vragen of men de verpakking van de dubbelpakken Vitabintjes wil door- knippen.U hoeftdan niets meer weg te gooi- en! Toch uitverkochte reclame-artikelen met de reclamecheque Soms is de vraag zo on- verwacht groot dat een of meer aanbiedingen voortijdig uitverkocht raken. Wanneer dit voorkomt, raden wij u aan om in de winkel een AH Reclameche que te vragen. Deze re clamecheque is ver krijgbaar bij de hoofd- caissiere, de afdelings- chef of de bedrijfslei- der. Want als een re clame-aanbieding voortijdig is uitver kocht, hebt u toch recht op de geadver- teerde lage prijs. Met de reclamecheque kunt u een week later - als de voorraad weer is aangevuld - alsnog het betreffende artikel tegen de lage aanbie- dingsprijs kopen. De reclamecheque geldt echter niet voor artikelen waarbij in de advertentie een ster retje is geplaatst. Dit zijn eenmalige aanbie dingen, die inderdaad alleen gelden zolang de voorraad strekt. SPAARCOUPON Wie geeft er zomaar een mooie kamer- plant kado? Brio, die samen met de 100-jarige Albert Heijn een feestje viert. Zo'n plant-aardig aanbod laat u natuurlijk niet lopen! Spaar voor 4 april a.s. 5 speciale kamerplant-zegels van de Brio-verpakking en die mooie plant is van u. Een kado t.w.v. f 5,-! Hiemaast leest u wat u precies moet doen. En voor straks: veel plezier met uw plant! Mijn complimenten voor de recepten in uw blad. Sinds ik ontdekt heb dat u regel- matig snel klaar te maken recepten publiceert, eten wij weer regelmatig warm. Toch heb ik nog een wens: kunt u in ieder nummer ook een recept zetten voor een gerecht dat zich goed laat invriezen? Ik ben nooit zo erg zeker wanneer iets kan worden ingevroren. Zo'n recept zou een hele steun zijn. M.L VAN V.TEH. Wilt u iets meer weten over produkten die bij AH te koop zijn of over andere zaken die u bij AH tegenkomt? Schrijf het ons: AllerHande, Antwoordngmmer 250, 1500 VC Zaandam (geen postzegel). Vermeld in de linker bovenhoek van briefkaart of envelop: AHA. Vragen die voor een groter publiek interessant zijn, worden in deze rubriek gepubliceerd. Alle briefschrijverskrijgen persoonlijk antwoord. Ondanks het feit dat u op de kleintjes let en in veel gevallen perfect inspeelt op de behoefte van de kleine huishoudens, vraag ik mij at waarom uw produkt Vita- bintje slechts verkrijgbaar is in een dubbelpak. Gezien de beperkte houdbaarheid van dit produkt belandt dan ook in de meeste ge vallen het tweede deel, na enige dagen koelkast, in de afvalzak. Graag geef ik u in overweging uw Vitabintje in het vervolg als enkelpak te verkopen en de consument zelf de keus te laten of hij zij een tweede pak wenst. MEVR.J.V. TEG. Hoe komt het dat als uw re clame-artikelen woensdag- avond in de krant vermeld worden, dat de dag daarop al diverse artikelen niet meer voorradig zijn? Het betreft hier artikelen waar geen sterretje: 'zolang de voorraad strekt' bijstaat. Aangenomen mag worden dat de reclame-aanbieding op deze artikelen dan geldt tot en met zaterdag. Maar op die manier kunnen men- sen, die hun boodschappen alleen op zaterdag doen, geen gebruik maken van deze aanbiedingen. MEVR.EW.H.TES. GERZIJN NU WEL HEEL PLANT-AARDIG! Dit moet u doen: Gebruik deze Spaarcoupon of pak een deelnameformulier in uw A.H.- winkel •Knip 5 "Gratis-Kamer- plant"-zegels van de speciale Brio-verpakking. Deze verpak king vindt u alleen bij Albert Heijn «Plak de zegels in de vak- jes op het formulier U kunt dan gratis een plant (t.w.v. f 5,-) meenemen uit uw A.H.-winkel (of u krijgt f 5,- korting op een duurdere plant van uw eigen keuze) «Ga met het ingevulde formulier en uw plant naar de kassa •Bij A.H.-winkels zonder plantenshop ontvangt u per post een plantencheque t.w.v. f 5,-. Let op: 4 april a.s. is de laatste dag! Daarna kunt u uw coupon niet meer inleveren. U kunt slechts €en keer met deze actie meedoen. N aam: Adres: Postcode: Plaats: Als u liever geld heeft (50 cent per zegel) stuur dan minimaal 10 zegels in een gefrankeerde envelop naar: BRIO - Postbus 725- 4870 CB ETTEN-LEUR. Vermeld duidelijk uw bank- of giro- nummer. AllerHande 47

Allerhande | 1987 | | pagina 47