Op spaarkaart koffie naar keuze Helaas moeten wij uit uw brief afleiden dat er onjuist is gehandeld. Indien u een voile spaarkaart inlevert, mag u naar vrije keuze een pak AH-koffie van 250 gram uitzoeken en meenemen. Maar u kunt ook bijvoorbeeld een potje AH-oploskof- fie uitzoeken. Het is be- slist niet zo dat u al- leen de koffie kunt meekrijgen van de- zelfde soort als de meerderheid van de door u geplakte zegels. Onze excuses voor de gemaakte fout. Wij zul- len onze medewerkers nog eens wijzen op de vrije keuze die u heeft. Petje op voor hygiene Het dragen van een 'petje' was altijd al verplicht in de bedie- ningsafdelingen voor vers vlees. Omdat wij een goede hygiene in een levensmiddelen- winkel van groot be- lang vinden, is dit uit- gebreid tot alle overige bedieningsafdelingen bij AH. Ook al worden de ha- ren door het petje niet geheel bedekt, de kans dat er haren bij de ar- tikelen komen, wordt er - zo is onze ervaring - sterk door beperkt. Hoewel het nieuwe petje niet iedereen even charmant mag staan, is dit model bij een praktijktest onder onze medewerkers als beste altematief uit de bus gekomen. Wij zijn ons er echter van be- wust dat het zeer moeilijk is om voor deze doeleinden een hoofddeksel te ontwik- kelen dat aan zijn doel beantwoordt en naar ieders smaak is. Hoe vegetarisch zijn recepten en produkten? De worcestershiresau- ce, die gebruikt werd voor het linzenrecept bevatte geen dierlijke produkten. Vlak na het verschijnen van Aller Hande nummer 18 is de samenstelling ech ter gewijzigd en nu be- vat deze saus onder an- dere een gering per centage ansjovis. Naam en adres op AH zegelboekje Wij kunnen ons voor- stellen dat u liever niet uw naam en adres op het zegelboekje ver- meldt. Deze maatregel is echter noodzakelijk om fraude tegen te AHA! Toen ik laatst een voile AH- koffiespaarkaart inleverde voor een pak AH Espresso- koffie, kreeg ik tot mijn ver- bazing van de caissiere te horen dat dat niet mocht. Ik had namelijk op mijn spaarkaart voornamelijk rode - Rabatkoffie - zegels geplakt en het pak Espres- sokoffie is veel duurder. Is dit wel terecht? Er staat dui- delijk op de spaarkaart, dat een pak AH-koffie naar keuze mag worden meege- nomen. R. VANN. TEZ. Tot mijn grate verwonde- ring werden kortgeleden de bezoekers van - naar ik meen - alle AH-winkels ge- confronteerd met een door het bedienend personeel gedragen kepi-achtig hoofddeksel. Doordeonge- lukkig gekozen vormgeving van dit petje heeft u uw personeel hierdoor 'geen gezicht' gegeven. Daarbij is deze maatregel uit hygie- nischoogpunttotaalzon- der effect, want ook daar waar dit petje niets dekt, kunnen eventueel losse ha- ren voorkomen. Bovendien heeft niet ieder mens de- zelfde schedelvorm en zal het hoofddeksel knellen bij de een en afvallen bij de ander. Een farce dus. Wat mijbetreftmagudever- trouwde, petloze verschij- ning laten terugkeren. MEVR. J.F. D. TEZ. In AllerHande nummer 18 heeft een recept gestaan voor een vegetarische lin- zenschotel met mais, op smaak te brengen met wor- cestershiresauce. Deze saus is echter niet vegeta risch! MEVR. M.B. TEL Graag zou ik van u verne- men waarom het verplicht is je naam en adres te ver- melden op uw AH-spaarze- gelboekjes (koffie- en spaarzegels). Als je name lijk geen naam invult (wat je ook verzint, dat maakt niet uit) dan worden de boekjes geweigerd. MEVR. FX TEN.

Allerhande | 1987 | | pagina 46