ALLERLEI vol groentenvol smaak. 24? 1.98 Poffertjes- pan van AH AH Beauty-tissues anders verpakt AH-Hondebrokjes: compleet en voordelig Dat kan aileen maar Unox zijn. Samen met wat aardappelen, rijst of macaroni zet u zo steeds een andere verrassing op tafel. UNOX afwasjes tussendoor zijn naar verhouding lastig, tijd- rovend en duur. Daamaast werkt de vaat- wasmachine hygienischer. De maximale temperatuur van water waarin wij'onze handen kunnen steken ligt tussen de 40 en 45°C. De machine wast at bij een temperatuur van rand de 65°C. Die hogere tempera tuur helpt niet aileen het vuil goed oplossen, maar doodt ook meer bacterien. Bovendien: afdrogen met een theedoek - waarin bac terien zich kunnen opho- pen - is bij de machine niet nodig. Wilt u poffertjes gaan bak- ken, dan heeft AH een uit- stekende pan voor u. De af- gebeelde poffertjespan is gemaakt van gietijzer, wat zorgt voor een zo goed mo- gelijk bakresultaat. De vlakke bodem geeft een ge- lijkmatige warmtespreiding, zodat ook de buitenste pof fertjes goed lukken. De pan is verkrijgbaar bij de win- kels met een 4 of 5 op de deur. De prijs is f 7,95. Tot voor kort moesten de tissues van Albert Heijn van elkaar worden losge- scheurd. Ze zaten in de ver- pakking aan elkaar vast met een perforatie. In de nieuwe verpakking zijn de tissues niet meer geperforeerd, maar ze zit- ten als afzonderlijke vel- letjes in elkaar gevouwen, zoals de vloeitjes voor shag. Wanneer er nu een tissue uit de verpakking wordtgetrokken, komt de volgende al half uit de ver pakking. Deze nieuwe manier van verpakken geeft u de zeker- heid dat er nooit meer dan een tissue tegelijk uit de doos komt. De AH Beauty-tissues in nieuwe verpakking zijn niet aileen verkrijgbaar in de be- kende 100 vels-verpakking (J 1,59), maar voor de 'grootverbruikersis er ook een met 200 vel (f 2,75). Onder de naam AH-Honde brokjes is er een nieuw soort hondevoervan het huismerk verkrijgbaar. Het zit in een voordelige ver pakking van vijf kilo voor J 9,95. De brokjes zijn geperst en dus hard; waardoor ze goed zijn voor het gebit van de hond. Ze zijn samenge- steld uit hoogwaardige en goed verteerbare, natuur- lijke voedingsstoffen (zoals granen, olien, vetten, sui- kers, mineralen). Boven dien zijn zeverrijkt met extra vitaminen en minera len. Omdat de brokjes slechts 10% vocht bevatten, heb- ben ze een zeer hoge voe- dingswaarde. Voor honden vanaf de puppy-leeftijd vor- men ze dan ook een com plete maaltijd. En dat de smaak aanslaat, is bewe- zen in de AH-proefkennel, waar ze gedurende enige maanden zijn getest. Voor macaroni/spaghetti, champignons Voor macaroni/spaghetti, pi Kant AllerHande 27

Allerhande | 1987 | | pagina 27