ALLERLEI Met champignons maak je er meer van Veel keus in een lekker snelle kop soep Geurstick voor de stofzuiger Makkelijke stamppot op tafel r t W Champignons zetten iedereen een koksmuts op. Vers of uit blik verrijken ze zoveel gerechten. Culinair kun je alle kanten met ze op - zolang je ze bij de hand hebttenminste... (Dus altijd een bakje of blikje in huis). Boerenkool stamppot Hollandse Hutspot '"wtAorc Bijna een op de tien kop- pen soep die in Nederland worden gegeten,komt uit een eenpersoonsverpak- king! Dat is niet zo verwon- derlijk, want een kop soep is een heerlijk, niet al te ca- lorierijk tussendoortje. Zowel de soepen van Royco als van Knorr - verkrijgbaar bij AH voor respectievelijk f 1,49 en f 1,59 per doosje van drie of vier zak- jes - staan in een wip op ta- fel: soeppoeder in een kom, kokend water erbij en uw kop soep is klaar! Onder de naam Cup-a-soup biedt Royco bij AH maar liefst tien smaken (in de winkels meteennummer4 of 5 op de deur). Naast de bekende tomaten-, kippe- en groentesoep (vier zakjes in een doosje) is er ook keus uit zeven extra ge- vulde soorten. Dit zijn rundvlees-, erwten- en mi- nestronesoep en de gebon- den soorten kerrie-, cham pignon-, koninginne- en as- pergesoep. Al deze zeven soepen bevatten knappe- rige croutons en zijn ver krijgbaar per doosje met drie zakjes. Op dezelfde wijze zijn de portie-soepen van Knorr verpakt. Van dit merk kunt u bij de 4- en 5-winkels van AH kiezen uit ossestaart-, champignon/creme-, as- perge/creme-, groente/cre- me-, kerrie-croutons, to- maten/groente-entoma- ten/cremesoep. Al deze soorten zijn gebonden. beeld het opzuigen van ha- ren, een muffe lucht ver- oorzaken. De nieuwe Ambi- Pur stofzuigerstick maakt daar korte metten mee. Het principe is simpel: ge- woon de Ambi-Pur geur stick opzuigen en uit de 'blaasopening' van de stof zuiger komt een aange- naam frisse geur. De geurstick is in twee geu- ren verkrijgbaar Biscaya ('zuiver als een oceaan- bries') en Citra (een frisse citroengeur). Een verpak- king van vijf geursticks kost Oi iplciiciigc gcui tjcS be- perken zich niet alleen tot het toilet. Stofzuigen kan, door het in beweging bren- gen van huisstof en bijvoor- Wie het zichzelf een keer lekker makkelijk wil maken, kan bij AH kiezen uit ver- schillende kant-en-klare stamppotten. Uitstekend van smaak en in een wip op tafel gezet. Van Maggi kunt u kiezen uit boerenkool-stamppot en Hollandse hutspot. Beide zitten in een pakje van 160 gram en kosten per stuk f 2,98. Het gaat hier om gevriesdroogde ingredien- ten, waaraan alleen heet water hoeft te worden toe- gevoegd. Struik biedt eveneens een boerenkool en Hollandse hutspot aan. Dit zijn com plete, op traditionele wijze bereide maaltijden met vlees. Ze zitten in een ver- pakking van 400 gram die in z'n geheel kan worden opgewarmd. De prijs is f 3,49. Voor mensen met weinig tijd die toch lekker willen eten, heeft AH nog vier an- dere smulmaaltijden van Struik in het assortiment. AllerHande 13

Allerhande | 1987 | | pagina 13