Maar Canderel heeft minder calorieen. Koekassortiment: ook eenmalige acties Wij deelden uw me- ning over de gember- koekjes. Vandaar dat wij ze in het assorti- ment opnamen. Er ble- ken inderdaad meer liefhebbers te zijn, maar helaas niet vol- doende. De omzet was daardoor te gering om het produkt te blijven voeren. Zowel voor u als voor ons teleurstel- lend, maar het aanbod produkten is zeer groot en de ruimte in de filia- len betrekkelijk gering. Wij moeten daarom keuzes doen en de vraag van de klant is daarbij doorslagge- vend. Bij de Kiwi-cake- jes ging het om een eenmalige actie. Het assortment koek wordt regelmatig 'doorgelicht' en aange- past aan de wensen van de grootste groep klanten. Wij hopen dat bij een volgende wijzi- ging er soorten opge- nomen worden die ook u kunt apprecieren. Te veel berekend tijdens aanbieding Het spijt ons te lezen, dat men u tot twee maal toe de verkeerde prijs berekende in uw filiaal. Dit mag zeker niet gebeuren en wij bieden u daarvoor onze excuses aan. De caissieres worden ruim van tevoren op de hoogte gebracht van de aanbiedingen. Des- alniettemin ontvangen wij wel vaker klachten van klanten, dat de ge- wone prijs in plaats van de aanbiedings- prijs berekend wordt. Dit is natuurlijk niet juist. Wij plaatsen geen relatief kostbare advertentie om vervol- gens onze klanten niet van de aanbiedingen te laten profiteren. Waar door mensen gewerkt wordt, kunnen fouten gemaakt worden, maar wij doen er alles aan om deze tot een minimum te beperken. Wij zullen een kopie van uw brief naar de bedrijfsleider van uw filiaal sturen. Hij zal dan de kwestie intern aan de orde stellen. Wij zullen ons bezinnen op maatregelen om dit probleem terug te drin- gen. Liever geen zwaveldioxyde indejam Een schepje suiker bevat 68 KJ. Een schepje Canderel slechts 7,5 KJ. (1,8 kcal.) Verschil in smaak is er nauwelijks Canderel bevat Aspartaam, de zoetstof opgebouwd uit eiwitbestanddelen zoals die in voedsel voorkomen Canderel bevat dus geen saccharine en cyclamaten... fen Canderel heeft geen bittere nasmaak In tabletten en in poedervorm. AHA! Enige jaren geleden werden er in de AH-winkels gem- berkoekjes verkocht. Ze wa- ren uitnemend! Ik heb er nog ettelijke keren naar ge- vraagd, en ik hoorde dat ik niet de enige was, maar zonder resultaat. Nu over- kwam me hetzelfde met de Kiwikoeken. Weer uitste- kend, maar niet meer te krijgen, want, zegt een juf- frouw. 't was een proef, ze komen niet meer. Als er eens echt een uitschieter verschijnt, dan is't eens, maar nooit weer! Jammer genoeg heb ik de wikkel niet meer, anders kon ik zien wie ze gefabriceerd had en kon ik die zaak zelf aanschrijven. Kunt u me dat soms vertellen? Andere koeken, zoals de gevulde, ovale, van Daelmans en de cocosm'acronen waar ik persoonlijk geen kraak of smaak aan vindt - blijven steeds voorradig. Y.K.DEK.-W. TED. Gaarne wil ik uw aandacht vragen voor het volgende. In maart bezocht ik mijn supermarkt en ik kocht daar onder meer een krat Brouwersbier (halve liters). Op de kassabon werd een bedrag in rekening ge- bracht van j 19,93. Toeval- lig had ik de aanbiedings- prijs gezien van f 15,95. Na enige discussie met de caissiere en de hoofd-cais- siere gaf men de tout toe en kreeg ik f 4,00 terug. In de namiddag heb ik nog- maals een krat bier gekocht en wederom vroeg men daarvoor 4 gulden te veel. Na enige discussie met de caissiere (een andere) werd deze tout hersteld. De volgende vragen kwa- men bij mij op: - Als's morgens een tout wordt vastgesteld, waarom doet men er dan niets aan? - Hoeveel bezoekers van uw supermarkt hebben in ieder geval deze zaterdag te veel voor hun bier be- taald en op welke wijze maakt u hen daarop attent? -Indien dit soortfouten voorkomen - en kennelijk gezien de uitlatingen van de caissieres met een ze- kere regelmaat - acht u het dan nogverstandigonge- prijsde artikelen in uw win- kel neer te zetten en de prijsvaststelling aan de kassaovertelaten? H.S. TEB. Bij deze voeg ik het etiket van AH Bosbessenjam. Tot mijn grate schrik en verba- zing las ik in de samenstel- ling: restant zwaveldioxyde. Volgens de Kleine Winkler 50 AllerHande _^L

Allerhande | 1986 | | pagina 50