VOOR ELK HAARTYPE DE JUISTE VERZORGING V >op%p£ 'O'rK/ts vooral opvallen door de uitstekende prijs- kwaliteitverhouding. Bijvoorbeeld zes sham poo's, twee soorten cremespoeling, een haarversteviger en een kleurversteviger. De AH Schuimverste- viger (een spuitbus, goed voor 20 behande- lingen) heeft razend- snel z'n weg naar de Nederlandse kaptafels gevonden. Schuim is pbpulair en handig. Je spuit een 'tennisbal' schuim in je hand en verdeelt'm over de pas gewassen, uitge- spoelde en handdoek- droge haren. Deze schuimversteviger van het AH Huismerk is geschikt voor alle haartypen. Natuurlijk kunt u bij AH ook terecht voor bekende merken als L'Oreal, Poly, Elseve, Silkience, Lavona, In- dola en Andrelon. En al die merken timme- ren aan de weg om hun produkten verder te verbeteren en te ver- nieuwen. Zo heeft An drelon bijvoorbeeld speciale shampoo's ontwikkeld voor geper- manent en gekleurd haar (Balanssham- poo), voor heel fijn/ futloos haar (Vitaal) en voor haar van zwemmers. Zwem- mersshampoo wast zout en chloor uit het haar en voorkomt dat haren stug, droog en dof worden. Ook ver- bleken en verkleuren wordt door deze sham poo tegengegaan. Nieuw van Andrelon is de Mix-dubbel, sham poo en doucheschuim in een flacon: handig voor sporters. Mooi haar is schoon haar. Dus: wassen moet. En het mag elke dag. Wie duizelt van het enorme shampoo-aan- bod, zit met de keuze van het AH-huismerk altijd goed. zachte spulletje ook toegevoegd aan AH's cremespoeling. Dagelijkse verzorging is 'thuiswerk' Schoon haar is een. Een goed in model zit- tend kapsel, daar komt meer voor kijken. De volgende produkten ko- men in aanmerking. Een cremespoeling maakt haren gemakke- lijker kambaar en nog zachter. Haarverstevi- gers zorgen ervoor dat een model, een zorg- vuldig tot stand ge- bracht kapsel, enige tijd stand houdt. Er zijn drie soorten ver- stevigers: lotion, schuim en gel, die elk hun eigen voordeel hebben. Vloeibare ver- steviger is zuinig in het gebruik. Schuim is han dig. En gel is zo stevig, dat het haar in elke ge- wenste richting gemo- delleerd kan worden. Veel keus uit haarverstevigers Bij AH treft u een kleine dertig haarver stevigers aan. Som- mige met een extra kleurtintje, andere spe- ciaal voor de wetlook. Veel bekende merken, waaronder twee huis- merken - want B&B, Beauty Body, is ook een huismerk van Al bert Heijn. Onder deze naam biedt AH een uit- gebreid assortment haar- en lichaamsver- zorgingsartikelen, die De meeste men- sen vinden een goed verzorgd kapsel belangrijk. Dat betekent een goede coupe die bij u past, maar ook dat het haar zelf schoon en gezond is. Dat heeft u zelf in de hand, want voor elk type haar en voor elk kapsel staan bij Albert Heijn de juiste produkten klaar. Vier soorten shampoos Er zijn vier AH-sham- poos: Kruiden rekent af met vet haar, Bal sam maakt droog haar weer soepel en Mild is een weldaad voor de gelukkige bezitters van probleemloos haar. Alle drie mogen dage- lijks gebruikt worden. Dat geldt niet voor nummer vier: Anti- roos. AH's Antiroos-shampoo bevat zinkpyrithion, waarmee overmatige schilfering van de hoofdhuid daadwerke- lijk wordt bestreden. Deze actieve shampoo mag niet vaker dan twee keer per week worden toegepast. Wie z'n schedelbedekking vaker wil wassen, kan tussendoor Mild nemen. De huisshampoo's van AH staan kwalitatief op hoog peil. Uniek is de toevoeging - aan alle vier - van zijdepro- tei'ne. Zijdeprote'ine helpt oeschadigd haar herstellen Om de werking daar- van te doorgronden, moeten we even iets vertellen over de ha ren zelf. Een haar be- staat van binnen naar buiten gezien uit drie delen: het mergkanaal, de bast en de schub- benlaag, die een be- schermend pantser vormt. Als de schub- ben goed gesloten zijn, glanst het haar, is het makkelijk kambaar en minder gevoelig voor beschadiging. Raakt het pantser bescha- digd, dan wordt het haar zwakker en dof- fer. Bedreigend zijn vooral zon, zeewater, chloor, permanent en te harde borstels. Is de toestand van het haar zwak, dan kan zij deprote'ine, die voor AH uit de zijdedraad van de zijderups wordt gehaald, wonderen doen, omdat het zich aan de beschadigde de len van het haar vast- hecht. Zijdeprote'ine heeft bovendien een prettige bij werking: het zorgt voor een prachtige glans. Be- halve aan de huis shampoo's is het AllerHande 49

Allerhande | 1986 | | pagina 49