EEN NIEUW GEZICHT MET DE NIEUWE NflJfl ARSKLEUREN Cover Girl, het make-up merk van AH, heeft een zusje gekregen: New Faces. Deze twee cosmeticamerken vullen elkaar prachtig aan. Cover Girl wordt gekenmerkt door elegant vrouwelijke kleuren, terwijl New Faces opvalt door vrolijke uitbundigheid. Cover Girl en New Faces: twee merken die nu al onafscheidelijk zijn. De nieuwe najaarskleuren zijn daar het smaak- volle bewijs van. Het modebeeld van dit najaar nodigt veel meer dan an- ders uit tot experimen- teren. Elke vrouw wordt als het ware uit- gedaagd haar eigen stijl te ontwikkelen waarmee ze dan zeer eigentijds te voorschijn kan komen. Maar een ding is duide- lijk: kleur speelt een belangrijke rol in het spel van de mode. Kleu ren die op een harmo- nieuze manier op el kaar zijn afgestemd of die juist strijdlustig met elkaar contraste- ren. Die rijkdom aan tinten vinden we terug in de nieuwe najaarskleuren van Cover Girl en New Faces. Waarbij gezegd moet worden dat New Faces wat fel van kleur is, terwijl Cover Girl het wat meer ingetogen houdt. Maar juist daarom kunnen deze twee merken uitste- kend gecombineerd worden. Kleur uw persoonlijkheid Elke persoonlijkheid heeft een eigen kleur. Onbewust kiezen we toch de tinten die met ons karakter overeen komen. Ook de stem ming waarin we verke- ren is vaak bepalend voor de kleur die we op dat moment kiezen. De modekleuren van dit najaar geven wat dat betreft een hoop speel- ruimte. Warme kleuren voor de herfst Groen bijvoorbeeld is dit najaar een geliefde kleur en is in al haar natuurlijke schakerin- gen aanwezig. New Fa ces weet van de ver- schillende tinten groen een fascinerend spel te maken. Groen is een kleur die vaak geasso- cieerd wordt met onaf- hankelijkheid. Rood daarentegen, de an- dere warme herfsttint, is de kleur van passie en uitbundigheid. Voor- namelijk geschikt voor de meer extroverte ty pes. Rood kan overi- gens uitstekend ge combineerd worden met het rustige grijs. De goudtinten blijven in de mode dit najaar. In accessoires, make up of kleding, goud blijft voor veel mode- ontwerpers zijn mag- netische kracht hou- den. Deze vrouwelijke en verieidelijke kleur kan als basis gedragen worden maar kan ook de hoofdrol spelen in een prachtig glanzende make-up. min. Hij is door New Faces op een wel heel spannende wijze ver- taald, die het midden houdt tussen marine en cobalt. Kleurpotloden, mascara en nagellak in uiteenlopende schake- ringen blauw maken Met paars zijn we al aardig vertrouwd. Eerst was het even schrikken maar nu is paars een tint waar mee vele stemmingen tot uitdrukking ge- bracht kunnen worden. Een kleur die past bij elke gelegenheid. De tint blauw ont- breekt dit najaar even- een indrukwekkende make-up. Ook kunnen ze een mooi contrast vormen met andere kleuren als roze en lila. Zowel van New Faces als van Cover Girl zijn deze nieuwe na jaarskleuren bij AH in huis. Zij het dat beide een karakteristieke vertaling van de mo dekleuren hebben ge- geven die alleen, maar ook in combinatie met elkaar gedragen kun nen worden. U treft ze aan in de schappen van de grotere AH-winkels. Beuen doen ook mee Het kleurenspel be- perkt zich niet alleen tot gezicht en nagels. Panty's doen ook vro- lijk mee, want die heb ben hun achterstand in de mode ruimschoots ingehaald. Tegenwoor- dig zijn panty's niet al leen bestemd om be- nen tegen kou te be- schermen. Ze zijn zelfs uitgegroeid tot hoofd- rolspelers in de mode. AH heeft ze in alle mo dekleuren. Met of zon- der fantasiesteek. Het leuke is dat u nu uw panty's kunt aanpassen aan uw make-up, of an- dersom. En wat be- langrijk is: de panty's zijn tot en met maat 52 verkrijgbaar. Cover Girl en New Faces nodigen u uit tot een kleurrijke herfst. AllerHande 49

Allerhande | 1986 | | pagina 49