ALLERLEI Yoghurt met vruchten van eigen merk Complete maaltijden; handig voor op vakantie Chocoladereep van 75 gram. Smaken: melk, puur, hazelnoot, studentenhaver en wit PI Boerenkool ■i stamppot^ tocht te maken met de f iets of lopend met een rugzak, dan zijn blikken eigenlijk te zwaar. Voor zulke vakanties heeft Maggi complete maal- tijden in gedroogde vorm. Bij AH kunt u kiezen uit boerenkoolstamppot, hut- spotschotel en spinazie- schotel. De aardappelpuree en groente zijn apart ver- pakt. Elk pak is voor twee personen en kostj 2,98. Onder de naam Summer Season is ook 'n aantal soorten gedroogde groen- ten verkrijgbaar, die mak- kelijk zijn mee te nemen, bijvoorbeeld Groentefanta- sie Provengale, Doperwten, Gesneden Sperziebonen. Ze kunnen niet bederven en zijn zeven keer zo licht als de hoeveelheid groen- ten die ze uiteindelijk ople- veren. Sinds kort heeft AH van het eigen merk ook yoghurt en drinkyoghurt met vruchten in het zuivelassortiment. Yoghurt met vruchten is gemakkelijk en heerlijk fris als dessert. De basis voor dit produkt is magere yog hurt. Hieraan worden sui- ker en een vruchtenmeng- sel toegevoegd. U kunt kiezen uit drie soor ten: magere yoghurt met aardbeien, perzik of tropi- cana. Tropicana is een fan- tasienaam voor een exo- tisch vruchtenmengsel van ananas, kiwi, passievruch- ten en mango. De basis voor de drinkyog hurt is eveneens magere yoghurt. Hierdoor worden suiker en vruchtensap ge- mengd. Er iskeus uityog- hurtdrink met aardbeien, met frambozen en ook tro picana. De vruchtensamen- stelling voor het tropicana- mengsel van drinkyoghurt is anders dan die van het dessertprodukt. Bij de drink yoghurt staat tropicana voor een gemengd vruch tensap van ananas, perzik, mango, passievrucht en li- moen. De smaak is dus ook anders dan die van de ma gere yoghurt met tropica na. Zowel de drinkyoghurt als de magere yoghurt met vruchten zijn verpakt per li ter. Zij kosten respectieve- lijk f 1,49 en J 2,29. Gaat u op vakantie en trekt u rond met tent, caravan of boot, dan is het handig om lang houdbare complete maaltijden mee te nemen. Heeft u voldoende bagage- ruimte, dan zijn complete maaltijden in blik een uit- komst. Van Struik zijn complete maaltijden in een handige blik-verpakking verkrijg baar. Er is keus uit zes 'smulmaaltijden': kerrierijst met kip, goulash met aard- appelen, chili con came, Hollandse hutspot, boeren koolstamppot en zuurkool- stamppot. Elk blik is vol doende voor 1 persoon en kost3,95. Bent u van plan een trek-

Allerhande | 1986 | | pagina 42