ALLERLEI Koele drankjes voor onderweg Lang houdbare rode kool Uitloting Ceehorn- obligaties Kg Cassis rifv Jonker Fris (die weet wat lekker is) heeft bosbessen, bramen, frambozen, rode bessen en aardbeienoplichtesiroop. In handige blikjes. JONKER U maakteralletoetjes EDIC en gebak lekker mee! iKl J Als u er deze zomer op uit gaat, is het handig wat fris- drank in blik klaar te heb- ben staan in de koelkast, zodat u op het ogenblik van vertrek niet mis grijpt. De blik-verpakking heeft in de zomer vele voordelen bo- ven glas of karton. De fris- drank is sneller koel, het is gemakkelijker mee te ne- men (licht in gewicht en goed stapelbaar), op elk moment eenvoudig te ope- nen zonder blik- of flesope- ner en 1 blikje (inhoud 33 cl of 25 cl) is voldoende voor 1 persoon. De keus bij AH is groot: cola, seven-up en sinas, maarook cassis, Spa-wa ters en de nieuwe Cherry- coke zijn in blik verkrijg- baar. Bent u wat langer onder weg en wilt u toch verze- kerd zijn van een echt koel drankje, neem dan de fris- drank mee in een thermos- kan. (Let op: dat kan alleen met frisdrank zonder prik.) Goed gesloten staat deze garant voor ca. 6 uur koel en fris drankgenot. Sinds kort verpakt AH de kant-en-klare rode kool van eigen merk in een ver- nieuwde aluminiumverpak- kingvan 500 gram. Deze verpakking zorgt ervoor dat de kool lucht- en lichtdicht is afgesloten. Zonder koe- ling is de kool nu ca. 1 jaar houdbaar geworden, zon der dat de kwaliteit in geur of smaak achteruit kan gaan. Hierdoor is dever- pakte rode kool handig om mee te nemen op vakantie. Deze rode kool is voorge- kookt en op smaak ge- bracht met suiker, azijn, zout, appelconcentraat, specerijen en kruiden. Het produkt is zeer eenvoudig te bereiden. De rode kool moet met verpakking tien minuten in zachtjes kokend water worden gelegd en kan dan zo worden geser- veerd. Er kan ook prima een salade mee worden ge- maakt. Recepten staan op de verpakking. De NV Ceehom deelt mee dat er in mei 1986 weer een uitloting heeft plaats- gevonden van de 8 - 12V2% obligaties 1972 per 1978/1998. Bij hetter perse gaan van deze Aller- Hande waren de eindcijfers van deze negende uitloting nog niet bekend. Deze wor den vermeld op de raambil- jetten, die vanaf 1 juli in de AH-filialen zullen hangen. De uitgelote obligaties van J 100,-en f 1.000,-nomi- naal, voorzien van alle nog niet verschenen coupons, zijn a 110% aflosbaar op 1 juli 1986 en betaalbaar bij de Amsterdam-Rotterdam Bank NV te Amsterdam, Roterdam, Den Haag en Zaandam en ten kantore van de NV Ceehorn, West- zijde 30 in Zaandam. Ze kunnen tevens ter incasso worden ingeleverd bij alle filialen van Albert Heijn. Van de in voorgaande jaren uitgelote obligaties zijn nog niet alle stukken ter verzil- vering aangeboden. Bij de kassa's kunt u een num- meropgave krijgen van alle tot en met heden uitgelote obligaties. ilichtesino bramen oplichtesiroop codebessen oplichtesiroop frambozen oplichtesiroop Doe 'ns wat fruitigs met

Allerhande | 1986 | | pagina 19