volgende ingredienten (in percentages) room (met 25% melk- vet) 99,2%, gemodifi- ceerd zetmeel 0,3%, case'inaat 0,2%, emul- gator 0,1%, stabilisator 0,1%, zuurteregelaar (melkzuur) 0,1%. Er is wettelijk vastge- legd in welke produk- ten hoeveel hulpstoffen mogen worden ge- bruikt. Deze hulpstof fen zijn grondig op hun onschadelijkheid ge- test. De Keurings- dienst van Waren con- troleert de toepassing van deze verschijnse- len. In de brochure 'Wat leest u op het eti- ket?' kunt u desge- wenst meer informatie lezen. Deze brochure is aan te vragen bij het Ministerie van Volks- gezondheid en Milieu- hygiene, stafafdeling Exteme Betrekkingen, Postbus 439,2260 AK Leidschendam. Prijsverschil AH paneermeel De prijs van paneer meel van het huismerk is J 0,85. Tijdens aan- biedingsacties werd de prijs verlaagd tot 10,69. Het prijsverschil dat u constateerde, werd dus veroorzaakt door een reclame-ac- tie. Voor de goede orde maken wij u erop at- tent, dat u met zo'n vraag ook altijd te- recht kunt in het filiaal waar u winkelt. De be- drijfsleider of diens vervanger zal altijd be- reid zijn u over derge- lijke kwesties te woord te staan. Is er een fout gemaakt, dan kan men deze direct daar corri- geren. Graag alle drie de kruidenbuiltjes te koop Het aanbod artikelen is in Nederland zo groot dat wij ze niet alle- maal kunnen voeren. Wij moeten daarom een keus doen, die per filiaal ook nog verschil- lend is in verband met de beschikbare ruimte. Bij het bepalen van de keuze is vanzelfspre- kend de wens van de meeste consumenten doorslaggevend. Wat de Honig kruiden builtjes betreft, is ge- bleken dat de meeste vraag uitgaat naar kruidenbuiltjes kip en vlees. Vandaar dat wij die in het assortment hebben. De vraag naar tomatensoepkruiden is veel geringer, zodat wij die alleen tijdens reclame-acties verko- pen. U zult ze dus zo nu en dan bij ons aantref- fen. Wij beseffen dat u met dit antwoord niet geheel tevreden bent, doch de ruimte in de winkels dwingt ons he- laas tot beperkingea Kan eiermie niet in het assortiment? Als antwoord op uw brief delen wij u mede dat het type filiaal als hetgene waar u win kelt, eiermie van het merk Soubry (instant) verkoopt. U vindt dit artikel echter niet tus- sen de mie en de rijst, maar in het Conimex- vak. We hebben van u geleerd om op de 'kleintjes' te let- ten, maar wie let er op de 'grootjes'. Ikvind een prijs verschil binnen twee weken van 16 ct voor een pakje paneermeel toch wel een heel groot verschii. MEVR.WM-Q. TEZ. Wilt u iets meer weten over produkten die bij AH te koop zijn of over andere zaken die u bij AH tegenkomt? Schrijf het ons: AllerHande, Antwoordnummer 250, 1500 VC Zaandam (geen postzegel). Vragen die voor een groter publiek interessant zijn, worden in deze rubriek gepubliceerd. Alle briefschrijvers krijgen persoonlijk antwoord. Mijn dagelijkse boodschap- pen doe ik bij AH in mijn winkelcentrum. Nu heb ik een vraag over de Honig kruidenzakjes. Ik gebruik ze graag omdat ze nietzout zijn; bouillon- en soepblok- jes zijn mij veel te zout, bo- vendienbevattenzevaak dierlijke produkten en ik ben vegetarier. Vroeger had AH drie soorten Honig krui denzakjes: voor kippebouil- lon, vleesbouillon en voor tomatenbouillon. Tomaten- soepkruiden vind ikverre- weg het lekkerste. Maar he- laas liggen die al sinds een hele tijd niet meer bij de Honig zakjes. Alleen de an dere twee smaken zijn in groot getal aanwezig. Waarom verkoopt u geen Honig tomatensoepkruiden meer? Maakt de fabriek ze niet meer? Ik hoop ze spoe- dig weer in de winkel aan te treffen. MEVR.MAB.TEH. Sedert enkele maanden woon ik in Utrecht, alwaar zich een ruim gesorteerde AH-winkel bevindt in het grate overdekte winkelcen trum. Meestal doe ik hier mijn boodschappen. Werkelijk alles is hier te koop, dacht ik. Helaas verkoopt u geen 'eiermie', een soort meel- spijs van Chinese origine. Heeft u hier een speciale reden voor? MEVP.M. v.'tH. TEU.

Allerhande | 1986 | | pagina 51