ALLERLEI DONATIN Nieuw: diepvriestas Kant-en-klare slapakketten Hols Donatin, 2V2 kilo 6^5 5.95 Hols Fit, 1000 gram®® 4293.25 wordt in een waterbad) met enkele eetlepels water (of likeur) weer vloeibaar ge- maakt worden. Met zo'n marshmallow-saus kunt dan heerlijk varieren. Het past eigenlijk bij elk des sert. Giet het maar over ijs, pudding of een vruchtensa- lade. Het resultaat is echt verrukkelijk. Of maak voor de verandering chocolade- marshmallows. Smelt in een pannetje op laag vuur een reep chocolade. De marshmallows hierdoor wentelen en laten drogen: een luchtige verrassing in chocolade. Heerlijk bij een kopje thee. Ideeen om eens snel te proberen. Inde AH- winkels (met 'n vier of vijf op de deur) vindt u marsh- mallows van hetmerkTa- veners in een zakje van 200 gtijdelijk voor deactie- prijs van f 2,25 voor f 1,98. Een voorraad in de diep- vries kan heel handig en praktisch zijn. Er is dan al- tijd iets in huis voor onver- wachte momenten. Om Sen goede houdbaarheid te waarborgen is het essen- tieel dat de levensmiddelen snel diepgevroren worden en dat kant-en-klaar diep gevroren produkten uit de winkel ook diepgevroren blijven. Het is dus noodza- kelijk, zeker in de zomer, dat de tocht van winkel naar de diepvriezer thuis zo snel mogelijk plaats vindt. Om dit probleem van ont- dooien ietwatte ondervan- gen verkoopt AH nu diep- vriestassen. Dit zijn grate plastic tassen met een isole- rende aluminium binnen- laag. U koopt ze bij de diep- vriesvitrine en ze kosten 1,- Het zomerseizoen is het seizoen voor rauwkost en salades. U kunt zo'n salade natuurlijk helemaal zelf be- denken en samenstellen, want daar is de groente- afdeling van AH op afge- stemd. Maar om het u hele maal gemakkelijk te maken brengt AH nu echter ook kant-en-klare slapakketten. Er is keus uit drie soorten. Ten eerste het 'Slapakket'. Dat bestaat uit 1 kropje ice- bergsla, 1 kleine komkom- mer, 1 vleestomaat, pa prika en 1 witte of rode ui. Daarnaast is er een pakket (inhoud ca. 250 g) met de naam 'GemengdeSIa'. Dit is een mengsel van ice- bergsla, fijne krulandijvie en rode sla. Als laatste is er de 'Gemengde Sla Extra'. Dit pakket (inhoud ca. 450 g) bevat eveneens een mengsel van icebergsla, fijne krulandijvie en rode sla. Het 'extra' pakket is verder aangekleed met bleekselderij, komkommer, tomaat, rode paprika en een ui. De bereiding is ver der heel eenvoudig. Even wassen en snijden. En meng uw sla met een olie- azijndressing van 3 eetle pels olie, 1 eetlepel azijn, 1 theelepel mosterd, 1 thee- lepel basilicum, zout en pe- per. Zo tovert u snel een heerlijke zomerse salade op Volledig voeder voor honden HOIS. NU VOOR PUPPIE- PRIJZEN. s, granen en )rten groenten. Met vlees, granen en S5" twee soorten groenten. Zonder conserverings- middelen.

Allerhande | 1986 | | pagina 41