ALLERLEI - Jordan 4 JORDANS PER JAAR. voor slankelijners Werkhandschoenen in drie soorten met Met de zomer in aantocht staat u al snel weer voor het aloude probleem: past alles nog wel? En meestal blijkt al snel dat er best een paar kilo's af mogen. Dit houdt in een paar weekjes op dieet, waarin de energie beperkt moet gaan worden. Een van de meest voor de handliggende oplossingen is een groot deel van de ca- lorieen terug te brengen door suiker te vervangen door calorie-vrije zoetstof. Bij AH kunt u kiezen uit vele merken en soorten. (J vindt daar de merken Na- trena, Sucretine, Hermese- tas en Canderel. Tot voor kort werden zoetstoffen al- tijd gemaakt van de stoffen saccharine en/of cycla- maat (Natrena, Sucretine, Hermesetas). Tegenwoor- dig bestaat er ook een vrij nieuwe grondstof voor zoetstof: aspartaam. Deze zoetstof kunt u bij AH ko- pen in tabletvorm (Herme setas 'Gold' en Canderel) en in strooibare vorm (Can derel). Deze laatste soort ziet er uit als fijne kristal- handen te bescnermen Het buitenleven begint ween klussen in de tuin, de buitenboel verven, de schuur opruimen. Dit bete- kent vaak zwaarder werk, waar de huid van uw han den niet tegen bestand is. Daarom is het aan te raden bij dit soort karweien uw speciale werkhandschoe- nen. Afhankelijk van het soort werk dat u gaat doen kunt u bij de grotere AH- winkels (met de drie, vier of vijf op de deur) kiezen uit drie soorten. Voor de lichte klusjes (planten verpotten, ^arshmallows, die zacht- donzige blokjes snoepgoed in rose en wit, zijn uitnodi- gende tractaties voor kin- deren. De basis van marsh- mallows is een suiker- stroop met gelatine die luchtig wordt gemaakt met stijfgeslagen eiwit. Door deze samenstelling is dit snoepgoed ook geschikt suiker en een theelepel Canderel heeft dezelfde zoetkracht als een theele pel suiker. Evenals de eer- der genoemde zoetstof mag ook deze zoetstof met aspartaam niet verhit wor den boven 100° C. Er kun- nen bijvoorbeeld geen koek- jes mee gebakken worden. schoenen poetsen, haar verven) zijn er dunne plas tic wegwerphandschoenen: 10 stuks voor J 0,75. Dan voor het dagelijkse huis- houdelijke werk als ramen zemen, afwassen of verf- werk zijn er plastic huis- houdhandschoenen(van eigen merk) te koop, met het groene zegel van de Ne- derlandse Vereniging van Huisvrouwen erop. Ver- krijgbaar in small en me dium voor een prijs van f 2,50. Voor het echte zware tuinwerk kunt u uw handen het beste bescher- men met leren werkhand schoenen. Deze zijn er in 1 maat en kosten f 5,98 per paar. om mee te koken, want het kan in een au bain-marie- pan (pan die verwarmd Controleer uw poetsmethode, Nu gratis tablet bij een Joraan tandenborstel.

Allerhande | 1986 | | pagina 40