ALLERLEI V REINIGT EXTRA GRONDIG EN ONTKA Tolet voor een fris en schoon toilet G\^°; Zomerse longdrinks met sinaasappelsap Voor al uw vragen over zuigelingenvoeding yi 2 u alleen maar een paar plukjes haar met gel te be- werken. Zo brengt u alleen wat accenten aan. De hairspray is weer hele- maal terug, vooral de ste- vige hairsprays zijn een ide- aal hulpmiddel voor een goedzittend kapsel. Boven- dien beschermt een spray tegen invloeden van bui- tenaf en voorkomt het sta- tisch geladen haar. Sinds kort is er echter ook een heel nieuwe generatie hair- spray op de markt geko- men: de zogenaamde sty ling sprays (bijvoorbeeld 'new wave hard look hair- spray'). Deze sprays heb- ben alle eigenschappen van een 'gewone' hairspray, maar kunnen bovendien ook gebruikt worden in vochtig haar dat daarna met fohn, krultang of rol lers in model wordt ge- bracht. Het stevigst effect wordt bereikt door het haar op de ouderwetse manier te touperen en bij de haar- inplant te sprayen. Kortom, mogelijkheden te over om zelf thuis met de juiste hulpmiddelen een vlot, mo dem kapsel te stylen. Een longdrink of cocktail als aperitief is nog steeds heel erg populair. En met het warme weer in aantocht zien we ons zelf al weer in gedachten zitten op een terras in de zon met voor onze neus een prachtig uit- ziende en verfrissende longdrink. Vooral long- drinks met sinaasappelsap zijn heerlijk fris. Er zijn vele bekende variaties, maar u kunt er ook zelf mee experi- menteren. Schenk een bor- relglaasje likeur naar eigen keuze (Pisang Ambon, rum, gin, Cointreau, wod- ka, Triple Sec) of een com- binatie hiervan in een long- drinkglas en leng het aan met sinaasappelsap. Goed aanvullen met blokjes ijs, een plakje sinaasappel op de rand van het glas, een kleurig rietje erin en klaar is Kees. Het lekkerst wordt de longdrink met vers ge- perst sinaasappelsap, maar kant-en-klaar ongezoet sap in pakken is een uitstekend alternatief. Ook diepvries sinaasappelsap is hiervoor zeer geschikt, maar moet eerst even worden aange- lengd want dit is geconcen- treerd. Bij AH vindt u de merken AH-huismerk, Ap- pelsientje en Bari in het schap. Bent u in verwachting en krijgt u er binnenkort de zorg voor een baby bij, dan bent u zich vast en zeker al .aan het orienteren over de komende periode. Een van de belangrijkste overwegin- gen zal zeker zijn wat u uw baby in het eerste levens- jaar te drinken en te eten zult gaan geven. Borstvoe- ding is de meest natuurlijke voeding voor een baby, maar f lessevoeding is vaak een goed alternatief. Maar waar u ook voor kiest, beide mogelijkheden kun nen toch nog allerlei vraag- tekens oproepen. Voor een antwoord op al uw vragen en komende problemen heeft het Voorlichtingsbu- reau voor de Voeding in sa- Zuigetin< menwerking met de Natio nal Kruisverening de bro chure 'Zuigelingenvoeding' samengesteld. Deze is te bestellen door overmaking van f 2,50 op gironummer 4323700 van het Voorlich- tingsbureau voor de Voe ding te Den Haag, onder vermelding van 'Zuigelin genvoeding (126)'.

Allerhande | 1986 | | pagina 15