MaitrePaul gelijk proberen wij daar rekening mee te houden. Als voorbeeld daarvan vindt u bij ons de 'bedien-u-zelf- groente afdeling', waar u elke gewenste hoe- veelheid kunt afwegen. In de loop van dit jaar zullen wij bloem onder het huismerk in een verpakking van 500 g op de markt brengen. Een verpakking van 250 g overwegen wij niet, omdat de prijs door de in verhouding zeer hoge verpakkings- kosten niet concurre- rend zou zijn. 'n Ander assortment na de verbouwing? Helaas kunnen wij u op deze vragen niet ant- woorden. Het filiaal kan namelijk wel gort- en bloempap, biogarde en kruidenbuiltjes vlees bestellen. Mis- schien doet men het niet, omdat er in het desbetreffende filiaal geen of vrijwel geen vraag naar is. De be- drijfsleider van het fi liaal kan u daarover het beste informeren. Wij adviseren u daarom bij uw volgend bezoek even naar hem te vragen. Hij zal u ze- ker volledig kunnen in- lichten. De firma die service verleent voor de via de PMC-club verkregen snelkookpan is: Firma Rijtol, Oosterengweg 86,1212 CP Hilversum. Telefoon 035 - 850907/856260. Deze firma verleent tevens service voor PMC koelkasten, wasauto- maten, droogtrom- mels, centrifuges en stofzuigers. Service-adres PMC/Tempo snelkookpan Ananasschijven smaakten naar blik Door de in de ananas aanwezige natuurlijke zuren kan een conser- venblik aan de binnen- kant worden aange- tast. Voor ananas wordt daarom een speciaal blik gebruikt dat aan de binnenkant is voor- zien van een be- schermlaag, waardoor aantasting van het blik wordt voorkomen. In- cidenteel kan een blik niet goed met deze laag behandeld zijn. De natuurlijke ananaszu- ren gaan dan een reac- tie aan met het blik. Tijdens dit proces ont- staat een onschadelijk gas met een pene- trante geur. Tijdens het openen van het blik komt dit gas vrij. Als het blik even open staat is deze geur ver- dwenen. De ananas schijven kunnen daama gewoon ge bruikt worden, daar uit onderzoek is gebleken dat in voorkomende gevallen de smaak van de ananas niet wordt aangetast. Het spijt ons te moeten vernemen dat u hier- omtrent een andere er- varing hebt opgedaan. Wij kunnen hier niet zonder meer een ver- klaring voor geven. FREEZE FLO GEBAK -e- Wij wonen recht tegenover een Albert Heijn-filiaal in onze woonplaats en zijn daar erg blij mee. Maar nu Wilt u iets meer weten over produkten die bij AH te koop zijn of over andere zaken die u bij AH tegenkomt? Schrijf het ons: AllerHande, Antwoordnummer 250, 1500 VC Zaandam (geen postzegel). Vermeld in de linker bovenhoek van briefkaart of envelop: AHA. Vragen die voor een groter publiek interessant zijn, worden in deze rubriek gepubliceerd. Alle briefschrijvers krijgen persoonlijk antwoord. is de winkel verbouwd (erg mooi) en zijn er minder ar- tikelen te koop, o.a. gort- en bloempap, een bepaald soort biogarde en kruiden- builtjes voor de soep. Dat zijn 'n paar artikelen die ik dan maar in een ander fi- liaal moet halen, werd mij gezegd. Ik ben 77 jaar en dus ge- lukkig dat ik zo dichtbij al mijn boodschappen kan doen. Ik hoop dat u mij kunt vertellen, wat er aan gedaan kan worden. C.T.TEA In de periode dat AH PMC- artikelen (Premie van de Maand CLub) verkocht, hebben wij ero.a. een snel- kookpan van het merk 'Tempo' gekocht. Nu de rubber afsluitring versleten is, zouden wij gaarne van u vernemen of u ons aan het adres kunt helpen, waar wij deze rubber afsluitringen voor nu en in de toekomst kunnen bestellen. DHR.C.G. TEH. Bij AH in ons winkelcen- trum kochten wij een blikje AH ananas (4 schijven). De klacht hierover is dat de ananas naar blik smaakte. Daar dit produkt ook nog als AH-huismerk wordt ver kocht, wat voor ons tot nu toe altijd nog een goede kwaliteit inhoudt, zijn wij van mening u dit te moeten melden. MEVR.LA.R.P. TEG. Kijkin het vriesvak,voor het lekkerste Paas-gebak. Maitre Paul is exquise gebak, diepgevroren op een manier waardoor de heerlijke smaak volledig bewaard blijft Het gebak dient u direct te snijden waardoor ontdooien slechts een half uurtje kost En diezelfde MaTtre Paul heeft voor ons en voor u een extra lekkere en feestelijke Paas- siagroomtaart gecreeerd. tverrkijRsnm het vriesvak dus. Ca 650 gram, dd indoost%fc

Allerhande | 1986 | | pagina 51