Lente/zomer 1986 luiden 'de nieuwe vrouwelijkheid' in met heldere, vrolijke kleuren en duidelijke belijningen in de mode van top tot teen. De mode laat weer bevallige rondingen zien, terwijl de eigenwijze brede-schouderpartijen en ruime mouwinzetten blijven. De make-up is zacht, zonnig en uitgesproken warm van tint. Ook het make-up merk 'Cover Girl', exclusief te koop bij AH, haakt daar met haar nieuwste zomerkleuren volledig op in. H elder geel, warm oranje, vurig rood, zonnig kobalt en veel kleumuances in wit en zwart vormen het interessante palet voor het voorjaar en de zomer. Het bijzondere aan deze nieuwe kleu ren is dat het echt niet alleen maar is wegge- legd voor de jeugd. De kleurzetting is helder en zuiver, maar tegelij- kertijd ingehouden en beslist niet 'schreeuwe- rig'. Het nieuwe geel en ook de oranjetinten die van rozig tot sinaasap- pel gaan, flatteren de natuurlijke huidskleur en zorgen voor een mooie, warme uitstra- ling. Van top... De structuur van de nieuwe lente/zomer make-up van 'Cover Girl' is microscopisch fijn en makkelijk werkbaar. Vandaar dat u met deze make-up verschillende resulta- ten kunt bereiken; van transparant tot wel- haast provocerend. Het oogschaduw-trio uit het lente-thema van dit merk is 'Paris Pic nic': wild violet, sweet lilac, wild rose. Kan heel geraffineerd wor- den geaccentueerd" met de violette mas cara en dito kohlpot- lood. Bijpassend voor nagels en lippen zijn er de kleuren cyclame en cherry blossom. Daar- bij wordt het lippen- contour aangezet met roseberry. Het nieuwe zomer- thema 'Tropical Nights' doet zijn naam alle eer aan met voor nagels en lippen tro- pisch roze en rood. Het oogschaduw-trio van warme goudgele tinten maakt het geheel zwoel en warm. Het blusher-poeder zit nu in twee tinten bij el- kaar in een doosje. Zo'n kleur-duo maakt het mogelijk om prachtig te modelleren in het gelaat. Centraal tint is om deze aanzet ragdun en transparant uit te werken. tot teen Schoencreme begint eigenlijk hoe langer hoe meer te lijken op decoratieve cosmetica, op pure make-up! Dat is niet zo verwonder- lijk, immers de mode laat ons rondstappen op kleurige schoenen en sandalen. En dat is alleen maar mooi wan- neer het tot in de puntjes is verzorgd. Leer gedraagt zich bijna net als onze huid en wil daarom gerei- nigd worden en ver zorgd. Kiwi-schoencreme brengt daarom een aantal cremes in sprankelende kleuren: fuchsia, groen, geel en azuurblauw. Zo kan uw kleurig zomerschoeisel een stootje verdragen en toch geen kleur ver- liezen. Het beste is om direct na aankoop van de schoenen bij AH de bijpassende Kiwi- creme te kopen en uw Fuchsia Geel Lichtblauw Vier nieuwe kleuren schoensmeer. schoenen iedere dag even een likje te ge- ven. Zomerse beenmode De afgelopen winter is de 'beenmode' een eigen leven gaan lei- den. Dat beviel zo goed, dat het been ook deze zomer mag wor den gezien in de spran kelende nieuwe mode- kleuren. Heel geraffi neerd sluit deze zich aan bij de schoenkleu- ren. Zo vindt u bijvoor- beeld van 'Jolie Mada me' bij AH tal van kleuren die op het mo- debeeld inspelen. Een teder boeket van es- meraldgroen, zacht- blauw en aqua met va- nillegeel, warm oranje en pinkroze zorgen voor een ragfijne finis hing touch. En u weet het, de beenmode van Albert Heijn denkt niet alleen aan de kleintjes! Ookgrote maten mogen aan de nieuwste beenmode meedoen... Esmeralda Bluette Teapink Vanillo Agua Oranje Panty's en kniekousjes in zes tinten. wordt langs het juk- been naar de slapen toe een diepere tint op- gezet en de lichtere NIEUWE ZOMERKLEUREN HELDER EN BRUISEND AllerHande 49

Allerhande | 1986 | | pagina 49