ALLERLEI Advocaat in koeikast- deur bewaren Speciaal brood voor Pasen Nieuw: Bodyform maandverband MetAjax, Lustra en Soupline Libresse Doe mee met Mien Dobbelsteen en verdien gratis bloemen tot 10 gulden. Meedoen is echt gemakkelijk. De deelnamebon staat afgebeeld in de schoonmaakkrant van Mien Dobbelsteen. U vindt 'm in de Albert Heijn winkels bij de Mien Dobbel steen verkoopstandaard. Of vraag hem aan bij: Mien Dobbelsteen Schoonmaakkrant, Postbus 2201, 3000 CE Rotterdam. Haal snel zo'n krant en doe gezellig mee! Doe mee en maak er een fleurige grote schoonmaak van met Ajax, Lustra en Soupline. Advocaat een typisch ouderwets Hollands drankje dat traditioneel wordt geserveerd met een toef slagroom. Vooral bij vrouwen is het op deze ma- nier erg populair. Eigenlijk is dit drankje veel te dik om te drinken; daarom wordt het meestal gelepeld uit een giaasje. Vroeger maak- ten veel mensen deze eier- drank (gemaakt van eidooi- ers, brandewijn en suiker) zelf, meestal volgens eigen familierecept. Het staat in de winkel voor u klaar in flessen van ca. V4 liter met een alcoholpercentage van ca. 14,5%. Er is niet alleen advocaat van het eigen AH- merk, maar ook de merken Zwarte Kip en Ganzeboom staan in de meeste AH-win- kels in het schap. Advocaat moet u - geopend of ongeopend - koel en donker bewaren. Liefston- derin de koelkast. Een on- geopende fles, op deze ma- nier bewaard, blijft dan en- kele jaren van goede kwali- teit. Eenmaal geopend gaat de houdbaarheid sneller achteruit. Dan kunt u de advocaat nog maar enkele maanden goed houden. Probeer een aangebroken fles advocaat altijd staande te bewaren, bijvoorbeeld in de koelkastdeur. Liggend kan er meer lucht in de ad vocaat komen. Dit heeft dan tot gevolg dat de advo caat eerder uit elkaar valt en niet meer glad is. Wanneer u de advocaat lange tijd niet heeft ge- bruikt, wordt ze wat dikker. Voor gebruik schudden maakt de advocaat weer beter schenkbaar. Libresse heeft onder de naam Bodyform een nieuw type maandverband gei'n- troduceerd. 't Heeft de vei- ligedikte van normaal maxi-verband, maar is ge- vormd naar het lichaam van de vrouw. Vorm, dikte en samenstelling van dit nieuwe maandverband ga- randeren absolute veilig- heid. U vindt het in de win kel in een speciale uitstal- ling. Een pak Libresse Bo dyform bevat 20 verban- den. introductieprijs3,19. Bodyform 20MAXW- In de weken voor Pasen zijn bij AH naast het gebrui- kelijke, uitgebreide assorti- ment, zes soorten paas- brood verkrijgbaar. Om te beginnen is er een AH Paasbrood van 1000gram met rozijnen, vruchtjes en spijs. Het zit, in een plastic zak, verpakt in een doos, waarin twee zakjes poeder- suiker zijn meeverpakt. Speciaal voor kleine huis- houdens is dit brood nu ook verkrijgbaar met een gewicht van 500gram. Verder kunt u kiezen uit een paasbrood van ca. 750 gram met spijs en rozijnen (verpakt in een plastic zak), een luxe paasbrood met amandelspijs, extra veel ro zijnen, bigarreaux, hazel- noot, sinaasappelstukjes, amandelstaafjes en gede- coreerd met amandel- schaafsel en een volkoren Tarvo paasbrood met spijs, rozijnen, vruchtjes en ha- zelnootjes met twee zakjes poedersuiker in een doos verpakt). Tenslotte is er Osterbrot, een Duitse specialiteit zon- der spijs, maar wel met ro zijnen, vruchten en hazel- nootjes. rgilz<si*"*

Allerhande | 1986 | | pagina 45