BRUINE BRODEN 14 SOORTEN WITTE BRODEN 9 SOORTEN BROODBOLLEN VAN400 GRAM -4 SOORTEN Volkoren Casinobruin Xser roeging. AllerHande Vers Brood Poster Casinowit In gesloten bus gebakken brood van wit tarwemeel. Vierkant model, handig voor tosti's, sandwiches, panpizza's. Weense snijder Boerenwit dat voor het bakken een paar keer wordt ingesneden. Eenkorst met relief. Knipbruin Brood van bruin tarwemeel, in de bus gebakken en ingeknipt. Vrij kleine, decoratieve sneden brood met compact kruim. Voor dit brood zijn de tarwekorrels in hun geheel gemalen (tarwe-volkorenmeel). In de bus gebakken met rond oppervlak. Brood van tarwemeel, in een gesloten bus gebakken. Vierkant model. Weense snijder met sesam Een boerenwit met een nog decoratiever en aromatischer uiterlijk. De sesamsmaak trekt zachtjes in de kruim. Grof volkoren Hetzelfde als volkoren, maar de zemeldelen van de tarwekorrel zijn minder fijn gemalen. Krentenbrood Brood van veredeld wit tarwemeel met speciaal vruchtenpoeder en een vulling van krenten en rozijnen. Een kilo vulling op een kilo meel! Vloervolkoren met sesam Brood van tarwe-volkorenmeel, gebakken in een lage pan of op de ovenvloer. Extra aromatisch door het meegeroosterde sesamzaad. Knipwit Jn de bus (een bakblik) gebakken brood van wit tarwemeel. V6or het bakken ingeknipt. De broodkruim is compacter, steviger, minder luchtig. Melkbrood In de bus gebakken brood van wit tarwemeel met voile melk (of melkpoeder plus water). Fijn van smaak, geur en kleur. Allinson Het deeg is langer en met meer water gemengd dan gewoon vol- korendeeg. Allinson is graver van structuur, smeuiger en lichter verteerbaar dan gewoon volkorenbraod. Wittebol Op de ovenvloer gebakken van wit tarwemeel met harde, knapperige korst. Boerenbruin Brood van bruin tarwemeel, gebakken In een lage pan, waardoor het brood een uitgesproken geurig karakter krijgt. Tijgerbrood Boerenwit dat voor het bakken van een 'tijgerlaagje' wordt voorzien (daar zit o.m. rijstemeel in). Het laagje breekt in de oven tot een knapperig, hobbelig korstje. Tarwe-roggebrood Brood bereid met tarwe-volkorenmeel en roggemeel. Een smeuige broodsoort. Boerenwit Laag, vrij breed brood, gebakken (in een lage pan) van wit tarwe meel. Een ander model en met meer aroma. Boerenwit met maanzaad Hetzelfde boerenwit, maar nu gedecoreerd met maanzaadjes die tijdens het bakken worden geroosterd. Een extra smakelijke korst. Vloervolkoren met maanzaad Hetzelfde brood als het voorgaande, maar nu versierd met veel knapperig maanzaad. Boerenbruin met tarwevlokken Net zo laag en breed als gewoon boerenbruin, maar gezond versierd met tarwevlokken. Boerenbruin met zemelen De zemelen (die bij volkorenmeel wdl worden meegemalen) komen bij dit brood van bruin tarwemeel weer terug als gezonde

Allerhande | 1986 | | pagina 26