rjnHpe: U hebt volkomen ge- lijk; botten van het varken mogen niet als 'been voor de hond' worden aangeboden. Dat staat ook duidelijk vermeld in de richtlij- nen voor de slager. In het desbetreffende fi- liaal - u schreef helaas niet om welk filiaal het gaat - heeft men of een fout gemaakt of u ver- keerd ge'informeerd. Wij zullen de filialen nogmaals op de regels attenderen. Broodprij per filiaal verschillen skan Naar aanleiding van uw brief delen wij u mede dat in enkele ge- vallen de broodprijs per filiaal kan verschil len. De oorzaak daar- van is dat de winkels niet alle door dezelfde bakker worden bevoor- raad. Omdat per leve- rancier de inkoopprijs kan verschillen, ont- staat de situatie dat af- wijkende prijzen kun- nen voorkomen. Ongekleurde vermicelli Wij begrijpen dat het even wennen is, onge kleurde vermicelli in de soep. Waarom is men hiertoe overge- gaan? De meeste con- sumenten willen geen onnodige kleurstoffen aan produkten toege- voegd zien. Omdat wij vinden dat 'meeste stemmen gelden'heb- ben we besloten aan die wens tegemoet te komen en geen kleur- stof meer in de gewone vermicelli te doen. Commentaar van de redactie: Om de con- sument echter keuze te geven, is de AH-krul- vermicelli nog wel ge kleurd. Wijn na aanbieding overgeprijsd Onze reclame-aanbie- dingen zijn geldig van donderdag tot en met zaterdag. Indien na za- terdag artikelen uit de aanbiedingsperiode over blijken te zijn, mag de reclameprijs worden verwijderd. Onze supermart heeft dan ook niet tegen be- staande beprijzingsin- structies gehandeld. Mexicaanse taco's bij AH Helaas zijn de pakken Taco Dinner met tien ma'iskoeken niet meer verkrijgbaar. De fabri- kant die ons dit pro- dukt leverde, maakt deze koeken niet meer. Ook elders is dit pro- dukt dus niet verkrijg baar. Om ons assorti- ment volledig te hou- den, verkopen wij nu taco's van Vesta. Geniet, bijvoorbeeld als afterdinner, bij de koffie, van alle chocoladevarieteitenvanMerci.Puur,melkenassorti. ^QO* Doosjes, 200 gram. Nu "/,r Naaraanleidingvan de broodprijs in diverse AH- winkels in Rotterdam wilde ik u vragen hoe het komt dat in het ene filiaal een halve knip J1,00 kost en in het andere f 1,05. Het is misschien maar 5 cent, maar dat kan toch behoor- lijk oplopen. Toen ik om toelichting vroeg bij de chef kon hij het verschil niet ver- klaren. (Zou ik brood in een andere winkel dan AH moe- ten kopen, dan is het iets anders; dan weet ik dat ik een andere prijs moet beta- len.) Maar nu voel ik mij toch wel een beetje in de malinggenomen en ikhoop dat u aandacht aan deze klacht besteedt. MEVR.LVANL.TER. Wilt u iets meer weten over produkten, die bij AH te koop zijn of over andere zaken die u bij AH tegenkomt? Schrijf het ons: AllerHande, Antwoordnummer 250, 1500 VC Zaandam (zonder postzegel). Vermeld in de linker bovenhoek van briefkaart of envelop: AHA. Vragen die voor een groter publiek interessant zijn, worden in deze rubriek gepubliceerd. Alle briefschrijvers krijgen persoonlijk antwoord. Een veel gehoorde klacht: de vermicelli is niet meer gekleurd met als gevolg een soep op tafel die min der smakelijk is om te zien. Namens vele huisvrouwen vraag ik naar de reden hier- voor. MEVR C. VANG. TED. Alhoewel ik nog nooit een klacht heb gehad over uw bedrijf, moet mij nu toch iets van het hart. Ik constateerde een - voor mijn gevoel - verkeerd ge- prijsd artikel, nl. rode wijn van het merk Selection Cle- mence. Op het etiket stond gedrukt 'van f 3,95 voor j 3,33'. Omdat die wijn me wel beviel en niet te duur was, wilde ik er diezelfde week nog enkele flessen bijhalen. Maar wat bleek nu: op een deskundige wijze was het gedeelte waarop de voordeelprijs was gedrukt, verwijderd en deoudemeerpn/sweer aangebracht. MEVR. G.V. TEH. De afgelopen jaren kocht ik regelmatig Mexicaanse ta co's van een bepaald merk bij AH. Vorige week bleek tot mijn spijt dat die niet langer door u worden ver- kocht. Kunt u mij alstu- blieft naam en adres of te- lefoonnummer van de im- porteur geven, zodat ik kan informeren of deze taco's elders nog verkrijgbaar zijn? Bij voorbaat dank. P.G.DEV. TEB. Lekker nagenieten met Menci.

Allerhande | 1985 | | pagina 67