PRETTIGE FEESTDAGEN! Kies uw eigen kerstdiner Welke wijn erbij? De leukste kerststukjes Zoet en hartig met oud en nieuw Allerhandf OPENSTELLING WINKELS Haal tijdig uw boodschappen in huis ©dXMXD In deze extra dikke Kerst-AllerHande staat het kerstdiner centraal. Maar we geven u ook een aantal suggesties om het tijdens de feestdagen in huis extra gezellig te maken. En natuurlijk zijn we de jaarwisseling niet vergeten! Met z'n tienen aan tafel of romantisch met z'n tweeen, origineel of traditioneel, met wild w r.-i -w met v's of vegetarisch: u vindt in dit nummer beslist uw ideale kerstdiner. En altijd zo, dat u er viak voor het diner alleen nog maar de laatste hand aan hoeft te leggen. Want ook voor de kok is het kerst! Pagina 4 t/m 27 Wijn maakt het kerstdiner compleet. Welke wijn is in de eerste plaats een kwestie van smaak. Maar als u twijfelt, dan kunt u met 4.onze wijnsuggesties ongetwijfeld uit de voeten. Pagina 32 Met kerststukjes geeft u een extra accent aan de intieme sfeer 'ond de feestdagen. Stap voor stap laten we u zien hoe u zes verschillende stukjes makkelijk zelf kunt maken. Pagina 44 Geen oud en nieuw zonder oliebollen en appelbeignets. Dit jaar als extra verrassing een aantal zoete en hartige variaties Urn de jaarwisseling net even anders te laten zijn. Pagina 41 De openstellingstijden van de AH- winkels rond de feestdagen wijken enigszins af van de gebruikelijke tijden. Daarom geven we u hier al- vast een overzicht dat voor alle AH- winkels in deze periode geldt. Op maandag 23 december zijn alle winkels geopend van 's morgens acht tot's avonds negen uur, De dag voor kerst, dinsdag 24 decem ber, gaan de winkels opnieuw al om acht uur's morgens open tot's mid- dags vijf uur. Op vrijdag 27 en zaterdag 28 de cember gelden weer de normale openstellingstijden. Maandag 30 de cember zijn bile winkels de gehele dag geopend van 9.00 tot 18.00 uur. Dus ook de winkels die normaliter 's ochtends gesloten zijn. Op oudejaarsdag, dinsdag 31 de cember, zijn de winkels ononder- broken geopend van's morgens ne gen tot's middags vijf uur. In de week van 16 t/m 21 december 1985 en van donderdag 2 tot en met zaterdag 4 januari 1985 gelden de normale openstellingstijden. Wij raden u aan uw inkopen zoveel mogelijk te spreiden. Al vanaf/'12 december kunt u bijv. de houdbare artikelen inkopen. Veel van onze aanbiedingen zijn daarop afge- stemd. Tenslotte wensen wij u graag bijzonder prettige kerstda- gen en een feestelijke jaarwisse ling! Albert Heijn Thuisblad van Albert Heijn, december 1985 Verschijnt zeven maal per jaar Uitsluitend gratis verkrijgbaar in alle AHwinkels Correspondentie: AllerHande, Antwoordnummer 250, 1500 VC Zaandam (Postzegel plakken niet nodig) Uitgever Albert Heijn bv, Zaandam Redactionele produktie: VNU Media Partners bv, Amsterdam Druk: Rotogravure Etten bv, Etten-Leur 1985 VNU Media Partners bv Niets uit deze uitgave mag, inwelkevormen op welke wijze dan ook, worden overgenomen zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van de uitgever AANBIEDINGEN GELDIG VAN 12 T/M 24 DECEMBER Reclameprijzen die u in ad- vertenties in dit blad tegen- komt, zijn geldig van don- derdag 12 t/m dinsdag 24 december 1985. Staat er bij zo'n reclameprijs een ster retje dan geldt de aan- bieding zolang de voorraad strekt. VERKRIJGBAARHEID PRODUKTEN Produkten die in dit blad wor den geadverteerd, kunt u in alle AH-winkels kopen, behalve als er kleine cijfers bij staan. Dan zijn die produkten alleen ver krijgbaar in AH-winkels waar u op de deur een van die cijfers ziet. Incidenteel kan hetvoorko- men dat een redactioneel ge- noemd produkt niet verkrijgbaar is in de kleinste AH-winkels. RECEPTEN VOOR VIER PERSONEN De in dit blad vermelde recep- ten zijn, tenzij anders wordt ver- meld, bedoeld voor vier perso- nen. De bij de recepten ver melde prijs per persoon is een richtprijs. Door geringere of gro- tereaanvoervan ingredienten kan de werkelijke prijs wat ho- ger of lager uitvallen. "v-r**®'"' ,/e/" uy/f/uu

Allerhande | 1985 | | pagina 3