leER^ALLERLEI Zelfsrolladeweetjii noglekkerdertemaken. |"°jIg met kerstdessin Licht in de duisternis Combineren met vers en blik Ijggkx MET KNORR KRIJG JE DE SMAAKTE PAKKEN i-i- Een kleine maar fijne bij- drage voor de feestdagen: een keukenrol met kerst dessin, Naast de vele be- kende toepassingsmogelijk- heden van keukenpapier heeft deze er een extra: vel- letjes van deze keukenrol kunnen ook als servet wor- den gebruikt. Als u kaars- vetvlekken wilt verwijderen door opstrijken, gebruik dan altijd papier van onge- decoreerde keukenrollen. ■MMMMHH MM Voor Sommige mensen gaat er niets boven echte kaarsjes in de kerstboom. Uit veiligheidsoverwegin- gen en om praktische rede- nen verdienen elektrische kerstboomkaarsjes niette- min de voorkeur. Bij AH is een set met zes- tien elektrische kerstboom kaarsjes verkrijgbaar. Deze kerstboomverlichting draagt het Kema-keur, Dat betekent dat ze uitgebreid is getest en veilig is bevon- den. Het gaat om witte kaarsjes, die een mooi, sfeervol licht verspreiden. Ze zijn ge- plaatst op kunststof klem- men van een degelijke, groene kunststof. Ook de elektriciteitsdraad die de lampjes met elkaar ver- bindt is 'denne-groen'. Voor het gemak bij het optuigen is de stekker deelbaar. Het geheel is - met twee reser- velampjes - verpakt in een stevige doos. Een snel, makkelijk en heerlijk toetje maakt u met fruit uit blik, aangevuld met vers fruit. Bijvoorbeeld fruitcocktail met schijfjes banaan en kiwi. Ook aan een salade kunnen een stukje perzik of enkele mandarijnepartjes een ex tra feestelijk (en smakelijk) tintje geven. In de decembermaand heeft u bij AH extra veel keus. Naast het huismerk- assortiment zijn er rond de feestdagen ook diverse aanbiedingen in fruitcon- serven van Delmonte. Van het AH-huismerk kunt u kiezen uit ananas, perzi- ken, peren, mandarijnen en fruitcocktail in verschil- lende blikgrootten. In een potje van 370 ml zijn onder het huismerk bovendien kersen zonder pit verkrijg baar. Delmonte wordt uit sluitend aangeboden in grate blikken ananas, perzi- ken en peren. Je kunt't zo lekker maken alsje zelf wilt Met een sausje van Knorr. Heel gewoon en toch zo bijzonder. In maar liefst 17 smaken. Neem deze Stroganoffsaus. Daarmee maak je rollade helemaal feestelijk. Maar evengoed op rosbiefen entrecote is het een traktalie. Doe er ook een schepje bovenop. Maak't &f met een sausje. Van Knorr.

Allerhande | 1985 | | pagina 29