ALLERLEI Makkelijker doseren met Albi dikbleek Najaarsgroenten: lekker om te stoven Meer keus uit kaarsen Hkl bleek m-, xm Luttimint Zachte mint toffees met natuurlijke smaakstoffen. /"\Q Zak 150 gram J[ yQ Lutti chocofee. Zachte caramel met een laagje choco- lade overgoten. Lutti magnificat. Heerlijk snoepje metvulling bereid uit melk en verse room, i AQ Zak 150 gram yg Lutti papillons. Gesorteerde Lutti speciali- teiten met natuurlijke smaakstoffen. -i AA Zak 150 gram yg Zak 150 gram laments a't et cr&me. ftal mint De flacon van Albi dikbleek heeft een doseerplug ge- kregen. Daardoor kunnen moeilijke hoekjes makkelij ker worden bereikt. Ten opzichtevan hetge- wone Albi bleekmiddel heeft Albi dikbleek het voordeel dat het door zijn 'dikkere' vorm beter hecht aan detereinigenopper- vlakken. Samen met de nieuwe doseerplug komen de goed reinigende eigen- schappen van Albi dikbleek nu nog beter tot hunrecht. Ook van een ander Albi- produkt is er nieuws. De af- waskrachtvan Albi citroen is met 25% toegenomen. Met dezelfde hoeveelheid kunt u dus nu meer afwas- sen. Een scheutje ver- nieuwde Albi citroen geeft dus meer sop en blijft lan- ger actief door een ver- nieuwde samenstelling. Albi citroen zit in een han- dige halve literflacon, met 'n praktische, opnieuw af- sluitbare dop. |$8' Veel najaarsgroenten, zoals spitskool, andijvie, boontjes, courgettes en aubergines, hebben een uitgesproken smaak, die door stoven extra wordt be- nadrukt. Ga voor het stoven als volgt te werk: maak de groente schoon en laat ze uitlek- ken. Verwarm in een pan met een wat dikkere bodem een scheutje olie of een klontje boter of margarine. Doe de groente in depan en laat ze een paarminu- ten bakkenzonderdat ze ver- kleurt. Schep de groente re- gelmatig om. Voeg voor bladgroente 1 a 2 eetlepels water toe en voor harde groente, zoals boontjes, maximaal een half kopje. Breng het water aan de kook en stoof de groente met de deksel op de pan gaar. Bind het (weinige) stoof- vocht eventueel met wat maizena en breng pas daama de groente desge- wenst op smaak met wat zout. Stoven geeft veel variatie- mogelijkheden. Denk maar eens aan een uitje, wat ker- riepoeder of een teentje knoflook om mee te laten bakken. In plaats van water kunt u desgewenst ook wat melktoevoegen. Pas dan wel op voor overkoken! Bij AH is een nieuw assorti- ment kaarsen van het huis- merk verkrijgbaar. Ze wor den in Nederland van stea- rine gemaakt. Stearine is een afsplitsing van dierlijke of plantaardige vetten. Kaarsen die hiervan zijn ge maakt, buigen niet en bran- den met een mooie heldere vlam. Tijdens het branden ontstaat rond de pit een 'kommetje', waardoor ze vrijwel niet druipen. Behalve huishoudkaarsen in wit kunt u kiezen uit Go- thische kaarsen in wit en rood en in de modekleuren grijs, lichtblauw en raze. Voor alle kaarsen van het huismerk geldt dat er het groenzegel van de Neder- landseVerenigingvan Huisvrouwen op zit. Dat be- tekent dat ze uitgebreid zijn getest en dat de kwali- teit is gegarandeerd. Lutti. Zakken vol lekkers,

Allerhande | 1985 | | pagina 47