Nieuw vanThomas. De lekkerstebeloning voor uwhond. mms& iliHQMAS ten wordt samenge- steld, zo wordt ook deze honing uit diverse honingsoorten bereid. Niet alleen klaverho- ning, maar ook acacia- honing wordt erin ver- werkt. U kunt er dus van verzekerd zijn dat het zuivere bijenho- ning is. Hiittenkase wel of niet zoutarm? Hiittenkase is in het al- gemeen toegestaan wanneer een licht of matig natriumbeperkt dieet moet worden ge- volgd. Het past niet in een streng natriumbe perkt dieet, dat overi- gens weinig voorkomt. Leerdammer kaas is, evenals andere kaas- soorten, als broodbeleg wel toe te passen bij een licht of matig na triumbeperkt dieet. Maar alleen in een ma- tige hoeveelheid en bij gebruik van zoutarm brood. Gebruikt men gezouten brood, dan moet natriumarm be- leg worden gekozen. Voorop staat uiteraard welk soort dieet u dient te volgen. Raad- pleeg hiervoor altijd eerst uw dietist(e) of huisarts. Druivejam uit eigen tuin Dank voor uw recep- ten, waarvan de smaak ons inderdaad heerlijk lijkt. Door deze publi- katie willen wij andere AH-klanten in de gele- genheid stellen uw re cept over te nemen. Schenkdop voor plakfles Vruchtenmix met een schenkdop in de handel te brengen zou zeker bij veel mensen erger- nis voorkomen. Nadeel is echter de prijs. De huidige flessen zijn goedkoop. Flessen met een schenkdop zouden de verkoopprijs aan- merkelijk verhogen, hetgeen;voor anderen weer een probleem zou vormen. We onderzoeken ech ter wel de mogelijkhe- den. Nogmaals 'de kleintjes' Uw suggestie om de flessen Roosvicee en De prijsverhoging voor de Griekse rozijnen was noodzakelijk in verband met de zeer slechte seizoenoogst in Griekenland. Het aan- bod was daardoor ge- ring. Als gevolg hier- van werd onze inkoop- prijs hoger, waardoor wij de verkoopprijs hebben moeten verho gen. Bovendien speelt het feit dat deze pro dukten inderdaad in Amerikaanse dollars moeten worden be- taald een rol. De hoge koers van de dollar moge u bekend zijn. Met deze noodzake- lijke verhogingen van prijzen is ook Albert Heijn allerminst geluk- kig. Biscrok Markies, Schmackos, Biscrok, Bij het lezen van uw artikel over natriumarme voeding is het mij niet duidelijk ge- worden of Hiittenkase nu wel of niet een zoutarm produkt is. Misschien kunt u mij te- vens vertellen of Leerdam- mer kaas in een natrium- arm dieet is toegestaan. MEVR.S. TEO. In AHuispost las ik indertijd een artikel over druiven. Ik miste daarbij het recept voor druivejam. De druiven uitmijn hobbykas in.de Wilt u iets weten over produkten die bij AH te koop zijn of over andere zaken die u bij AH tegenkomt? Schrijf het ons: AllerHande, Antwoordnummer 250, 1500 VC Zaandam (zonder postzegel). Vermeld in de linker bovenhoek van briefkaart of envelop: AHA. Vragen die voor een groter publiek interessant zijn, worden in deze rubriek gepubliceerd. Alle briefschrijvers krijgen persoonlijk antwoord_ tuin waren prima. Ikheb daarom, zoals voorgaande jaren.weerjamgemaakt. U weet wel: een kilo druiven door de mixer en door de zeef, dan een kilo suiker er- bij, inkoken, eventueel sap van een halve citroen of voor de verandering een eetlepel honing toevoegen. Eind September vorigjaar heb ik op dezelfde manier van druiven met bramen half om half jam gemaakt. Eigenlijk zou ik liever van gelei spreken. Het is niet zoveel werk en de resulta- ten zijn verrassend. MmFMG.HMNDERV.TEG. Navelejarenergemis met plakkerige flessen Vruch- tenmixenRoosviceevraag ik mij af waarom u nog steeds niet op het idee bent gekomen de afsluitdop van deze flessen uit te voeren als de Conimex-flessen of met een schenktuit als bij schenkstroop. P. VANL. TEB. Regelmatig kopen wij zak- jes AH-rozijnen Extra kwali- teit Griekse Sultana. Van de ene bijvulling op de andere werdde verkoopprijs per zakje verhoogd van f 0,98 naar j 1,19. Een prijsverho- ging van liefst 20%. Als antwoord op een opmer- king hierover kwam lako- niek: 'Alles wordt toch duurder' en 'Alles moet met US-dollars worden be- taald'. U zou toch op de kleintjes letten? O.ELTER. de Rundvleessnack voor kracht en vitaliteit overheerlijke mergkoekjes. gezondheidsassortiment bestaande uit 3 soorten koekjes in 6dn pak, calcium, volkoren en vitaminekoekjes.

Allerhande | 1985 | | pagina 51