NA3AAJ$ KIES UW EIGEN KLEUR: TEST MET EEN RODE SUM. Hoe fascinerend 'aubergine' kan zijn, I kunt u deze herfst en winter ervaren. Naast het bekende scala van witten wordt in mode en make-up een palet gehanteerd van blauw- en roodtinten, van roze tot wijnrood en aubergine. Herfst/winter '85 wordt het seizoen van het 'ton-sur- ton' effect. Subtiele kleurcontrasten geven het modebeeld iets zeer geraffineerds. Cover Girl, in Neder- land exclusief bij AH verkrijgbaar, speelt daar met haar nieuw- ste make-up volledig op in. Roze voor iedereen Dat het 'roze' palet al- leen maar zou zijn weggelegd voor de jon- geren onder ons, is be- list niet waar! Roze tinten geven iedere huid een gezonde, na- tuurlijke glans. En roze gecombineerd met aubergine maakt een lichte huid nog lichter en geeft de don- kere huid bijna iets exotisch. Wie van zich- zelf een frisroze ge- laatskleur heeft, kan vrijwel iedere tint roze kiezen. Voor de bleke en matte huid is vooral het zalm- en perzikroze erg mooi. En waar de donkere huid om een dieproze tint vraagt, wordt de blank-opale huid nog mooier met babyroze. De nieuwe lipkleur van Cover Girl Pompadour, is door haar cremige metallic glans gemakkelijk aan ieders wens aan te pas- sen, eenvoudig door de kleur meer of minder geaccentueerd aan te zetten. Voor de nagels zijn de nieuwste kleu- ren Pink Sizzle, een zachtroze, en het iets fellere Pink Pocket Het leuke van combineren Aubergine is een uit- stekende kleur om 'ton-sur-ton' mee te combineren. Probeer het eens met steen- rood, kersenrood of wijnrood. Of met heel donkerroze en paars- roze. Aubergine is erg warm en vrouwelijk en vraagt naar combina- ties die van top tot teen worden doorge- voerd. Dat kan zeer chique staan. Bijvoor- beeld met de - even- eens bij AH verkrijg- bare - panties van Jolie Madame in de nieuwe kleur 'mauve/aubergi ne'. Deze tint maakt het been slank. Draag daarbij een zwarte of donkerblauwe rok. Maar ook beige, steen- rood, lavendelblauw en ma'isgeel doen het uit- stekend bij het nieuwe aubergine. Van top tot teen Haarkleur, make-up, kleding en niet te ver- geten de beenmode... Met weinig moeite is het mogelijk al deze modefacetten op el- kaar af te stemmen. Neem nu de kousen. 'Beenmode' is niet te veel gezegd. Er is op het moment enorm veel keuze. Zo vindt u bijvoorbeeld bij Jolie Madame niet alleen tal van kleuren die op het modebeeld inspelen, maar ook al- lerlei fantasieprints. Zowel in de panties als de kniekousjes. Bij Jolie Madame mogen ook de grote maten meedoen. Er is keuze van maat 36 tot 52. Ook in denier biedt Jolie Madame ruime keus. Dit is weer be- langrijk voor het ge- wenste kleuraccent. Een dikkere kous brengt immers de kleur geaccentueerder dan een heel dunne kous. De zeer dunne 10 denier panties zijn er in een feestelijke 'sheer-look', met een mooie glans. De sheer- ze net nieuw zijn. En al die kleuren zijn bijna onweerstaanbaar. Neemt u zich ook steeds weer voor dat mooie nieuwe schoei- sel goed te verzorgen en mooi te houden? Het leer van een schoen moet eigenlijk gezien worden als een Zoals gezegd staan roze- rode kleuren eigenlijk bij ieder huidtype. Door combi neren en experimenteren kan ieder voor zich uitvin- den wat de mooiste combi- naties zijn. Bij het kleur kiezen is het heel belangrijk te weten watuweigen'kleurtype'is. Daarvoor is een test met een knalrode sjaal een uit- stekend hulpmiddel. Houd bij het gereinigde gelaat een rode sjaal. Wordt uw huid daardoor mooi fris van tint, dan kunt u alle kleuren kiezen waar een 'blauwtint' in zit. Datwilzeggeneen blauwig roze, een blauwig geel, een blauwig groen enzovoort Wordt het gelaat bij de rode sjaal een beetje te rood, dan zijn voor u alle kleuren uit het 'geelpalet' geschikt. Dat wilzeggen alle kleuren met een vleug van gelig/ abrikoos erin. look is vooral mooi bij de witte wintermode. Endande schoenen... Schoenen en laarsjes. Met en zonder hakken. Ze zijn zo prachtig als 'huid'. Leer heeft ook dagelijks verzorging nodig. De kleuren van uw schoenen en laar- zen zijn deels gei'm- pregneerd in het leer en liggen er deels als het ware op. Met name de meer opvallende kleuren doen het alleen maar goed als ze mooi verzorgd zijn. Kiwi schoencr&me blijkt een uitstekende oplossing voor deze 'gekleurde' zorg. Het beste is om direct na aankoop van de schoe nen bij AH de bijpas- sende Kiwi-creme te kopen en ze elke dag na gebruik te verzor gen. Zo blijft het leer soepel en de kleur mooi. Kleine beschadi- gingen aan neus en hiel vallen door een dage- lijkse verzorging nau- welijks op. Bovendien zal het leer minder snel loopplooien gaan vertonen. VAN ROZE T AUBERGM AllerHande 47

Allerhande | 1985 | | pagina 47