Royal Clu MM Royal Club. Klinkt goed. Smaakt beter. i 1 Wk 1.59 oval Club (1.79 Bij de ingang van de supermarkten bevindt zich een bord met de cijfercode van het be- treffende filiaal. Op dit bord wordt wekelijks de Albert Heijn-kran- tenadvertentie gehan- gen, zodat u bij het bin- nengaan van de winkel reeds kunt zien welke aanbiedingen voor u in- teressant zijn. Boerenkaas in pekelbad Het doet ons genoegen dat u het artikel over boerenkaas zo aan- dachtig heeft gelezen. Het eerste onder- schrift was inderdaad niet volledig. De door u genoemde volgorde is juist. Bij de andere foto is abusievelijk een ver- keerd onderschrift ge- plaatst. Toen wij dit tijdens de produktie van het Paasnummer constateerden, kon het helaas niet meer wor den hersteld. Een goede afdronk Regelmatig besteden wij aandacht aan het feit, dat bij Albert Heijn de 12de fles wijn van een soort gratis is. Wellicht ontsnapt dit net aan uw aandacht. In de winkel ontbreekt de ruimte om dozen wijn neer te zetten. Vandaar dat alleen 'losse' flessen in het schap staan. Het is dan inderdaad vervelend dat een klant die 12 flessen wil, er eerst 12 uit het schap moet ha- len om die vervolgens zelf te verpakken. In het magazijn is de voorraad wijn maar beperkt. In het alge- meen wordt drie maal per week de bestelling bij het filiaal afgele- verd. De bedrijfsleider kan dus zonder proble men de gewenste be- stellingen voor grote- (re) hoeveelheden re- gelen. Blijkbaar loopt dat bestelsysteem in het filiaal waar u komt, niet zo soepel. Ook zijn er kaartjes beschikbaar, waarop de klant kan aangeven welke wijn en hoeveel flessen men graag wil afnemen. Als u zo'n kaartje invult staan op een af te spreken da tum een of meer fles sen (of, als u dat wilt, dozen) met de gewen ste wijn voor u klaar. Door een bestelling te doen kunt u dus voor- komen dat u eventueel zelf losse flessen moet gaan verpakken. Omdat wij willen dat deze service naar onze klanten toe goed ver- Ioopt, zullen wij de aandacht van het fi- liaalpersoneel hierop vestigen. INUAN TONIC (^INI IERLEM Wilt u iets weten over produkten die bij AH te koop zijn of over andere zaken die u bij AH tegenkomt? Schrijf het ons: AllerHande, Antwoordnummer 250,1500 VC Zaandam. Vermeld in de linker bovenhoek van briefkaart of envelop: AHA. Vragen die voor een groter publiek interessant zijn, worden in deze rubriek gepubliceerd. Alle briefschrijvers krijgen persoonlijk antwoord. slag uw aanbiedingen te zien. Een aantal wordt wel apart op grote posters ge- zet, maar niet alles bij el- kaar. Is het niet mogelijk van de krantenadvertentie een overdruk op posterfor- maat te maken en deze op verschillende plaatsen in de winkel te hangen? MEVR.F.B. TEM. Graag wil ik reageren op uw overigens prima artikel over Boerenkaas in het Paasnummer. Hoewel ik van beroep automonteur ben, meen ik toch te weten dat er twee fouten in de bij- schriften onder de foto's staan. Bij defotovan de op maat gesneden wrongel die daama is gevormd in de kaaspers, is niet vermeld dat de kazen uit de pers ko- mend eerst in het pekelbad gaan voordatzeopde plank worden gelegd om verder te rijpen. Daama laat u een foto zien van kazen die in het pekel bad liggen, met als onder- schrift dat ze op de plank liggen te rijpen. H.S. TEV. In winkels van AH is bij aankoopvan 12flessen wijn de 12de fles gratis. Waarom wordt hieraan niet openlijk bekendheid gege- ven? En waarom worden in dit verband geen voile do zen in de originele verpak- king (en niet openge- scheurd) neergezet? De klant moet nu losse flessen uit het schap pakken of in een of andere lege doos verpakken. Vaak blijken niet eens 12 flessen van dezelfde soort aanwezig te zijn. Waarom wordt er niet voor gezorgd, dat er in de winkels (of in het magazijn) voldoende voorraad is? Doordat Conqueror very very dry sherry niet in twaalftal aanwezig was, heb ik tenslotte bij een slij- ter een droge sherry uitge- zocht. Wanneer deze mij bevalt, weet ik nog niet of ik op uw merk terugkom. Bij de slijter bestaan ge noemde problemen immers niet. En dat is veel waard, in wijntermen: een goede afdronk. DM B TEE BtVAl KiNIM iNHoumumo- f '•II FRUIT IIOUD1 ikl i tTKOB^UMMB ■tilVAl WNifWC INHOUD1UTEK J A OOP

Allerhande | 1985 | | pagina 51