Elke maand 4 nieuwe pockets \LYS0E I^SMUS&EN DE 6NEEUWKONINGIN Kinderen rijden mee am. tea U heeft het gevoel dat wij u snel een beleefd briefje schrijven en dan weer overgaan tot de orde van de dag. Dat is niet zo en het is zeer zeker niet onze bedoeling. Bovendien stelt Albert Heijn zich op het standpunt dat de klant en niemand anders de orde van de dag bepaalt. Wij huiveren er echter voor om verbodsbor- den in de winkel te plaatsen, omdat er al vrij veel borden zijn. Naar onze mening be- vorderen verbodsbor- den bij de ingang niet de hygiene in de win kel. Liever doen wij dat met een persoon- lijk woord, waarbij wij de betrokken klant kunnen overtuigen van haar of zijn aandeel in het bewaren van de hy giene. Dure chocoladehagel in de aanbieaing Een verpakking van 400 gram is algemeen gebruikelijk voor cho coladehagel. Daarom werd in de loop van 1984 besloten de inhoud van onze verpakking van 500 gram aan te passen en ook 400 gram te gaan voeren. Helaas was toen nog niet te voorzien dat deze verpakkingswijzi- ging samen zou vallen met een sterke stijging van de prijs voor cacao op de wereld- markt. Deze is in meer dan zeven jaar nog niet zo hoog geweest. Hier- door werden wij ge- dwongen de prijs van chocoladehagel te ver- hogen. Wij kunnen uw reactie voorstellen, maar ge- ven u de verzekering dat onze verkoopprijs ook nu nog zo laag mo- gelijk is. Door de prijs- vergelijkingsgegevens op de oranjewitte sticker voor op het schap is makkelijk te zien hoe de lage prijs van het huismerk zich verhoudt tot die van andere merken. Minder melk in Paastulband Aanbiedingen in een oogopslag Elke maand verschijnen 4 nieuwe, rofnanasKe pocl DeVeaHstische Extase-reeks bevat modeme romaris Geplasrtst iffirerkeftbarrig#iaifes die de Tnodertie'vi Voor een romantische prijs Ik heb inmiddels een hele briefwisseling met u ge- voerd over het gebruik van winkelwagentjes voor 'ver- voer' van kinderen. Dus niet op het daarvoor be- stemde zitje, maar in de wagentjes met al dan niet vuile schoenen. Wagentjes, waar ik straks mijn bood- schappen in deponeer. Wat is nu het resultaat van al die briefwisseling ge- weest? Ondanks de toezegging dat een en ander in AllerHande zou worden behandeld, heb ik daarvan nog niets ge- merkt. Daar kan ik nog wel mee leven. Een publikatie die tot niets leidt is ook geen oplossing. Wat veel ergerlijker is, is dat ik heb geconstateerd dat bedrijfs- leiders en personeel klaar- blijkelijk niet over dit onder- werp zijn geinstrueerd, on danks uw toezegging. Di verse malen heb ik toch weer kinderen in wagentjes zien zitten. Zijn duidelijk zichtbaar opgehangen ver- bordsborden geen oplos sing? AHA! In januari kochten wij AH- chocoladehagel in een pak van 500 gram voor f 3,35. Dit is f 0,67 per 100 g. Be gin februari gaf u als aan- bieding 400 gram van j 3,09 (j 0,77 per 100 g) thans voor j 2,89 (=f 0,72 per 100 g). Een aanbieding van 67 cent naar 72 cent per 100 gram eist wel wat reclamekun- sten om die aan de man te brengen! Waarom niet ge- woon gezegd dat het duur- der is geworden? J. VAND. TEU. Met veel plezier heb ik het Paasnummer van Aller Hande gelezen en er ook verschillende recepten van uitgeprobeerd. Ik vermoed dat er echter in het recept voor de Paas-notentulband (op pagina 12) een tout is geslopen. Hoewel ik me exact aan de bereidings- wijze heb gehouden, kon ik de tulband niet 'stevig' krij- gen. MEVR. C. B. TEA. Tot onze spijt heeft bij de vermelding van de ingredienten.voor de Paas-notentulband in- derdaad het zetdui- veltje toegeslagen. In plaats van 3 dl melk, zoals was afgedrukt, heeft u slechts y3 dl melk nodig. Ik ben genoodzaakt mijn abonnement op een krant te beeindigen door de hoge kosten, maar mis dan ook de advertenties van Albert Heijn. Zodoende is het nu onmogelijk in een oogop-

Allerhande | 1985 | | pagina 50