ALLERLEI ra reMi Makkelijk op vakantie Rechtstreeks uit de bron Voorzichtig met vuur RON I |RON| deep ■B /Qrdine/ il ^_f_ in c— ')'oe blue <^5^ Deep Blue dat is: visspecialiteiten van het zuiverste water. Zoals: Sardines in olie, Fancy Pink Zalm, ReaSockeye Zalm, Extra Fancy Crabmeat, Makreel in olie, Mosselen in pikante saus, Pilchards in tomatensaus, Deense schelvislever, Tonijn met groente, Tonijn in olie. Goulash mef Aardappelen Alsuerdezezomer met tent, boot of caravan op uit trekt is het handig een aan- tal makkelijk houdbare voe- dingsmiddelen mee te ne- men. Onder de naam Summer Season is een aantal soor- ten gedroogde groenten verkrijgbaar. U heeft o.a. keuze uit groentefantasie provengale, doperwten, hutspot, gesneden sperzie- bonen, rode kool met ap- pel, rode bieten, zomerkool en boerenkool. Na het was- sen, sorteren en eventueel snijden wordt de groente kort geblancheerd en daama volgens een spe- ciaal precede gedroogd. Hierbij wordt het vochtge- halte teruggebracht tot on- geveer 7%. Het resultaat is dat vrijwel alle essentiele voedingsstoffen, vitaminen en mineralen behouden blijven. Summer Season kan niet bederven en is ge- middeld zeven keerzo licht als de hoeveelheid groente die het uiteindelijk oplevert. De kookklare groente hoeft alleen maar in koud water te worden opgezet. Aan de kook brengen, zachtjes door laten koken, afgieten en op smaak afmaken. Van Struik zijn complete maaltijden in een handige blik verpakking verkrijg baar. U heeft keuze uit Chili con came, kerrierijst met kip en goulash met aardap pelen. Deze 'smulmaaltij- den' worden alleen door verhitting en niet door con- serveermiddelen houdbaar gemaakt. Ze kunnen zon- der smaakverlies maanden- lang op elke temperatuur worden bewaard. De berei- ding is eenvoudig. deze maaltijden kunnen zowel in blik (au bain marie) als in een pan worden verwarmd. Van het AH-huismerk zijn nu vijf verschillende sma- ken Bron verkrijgbaar. Het mineraalwater voor Bron wordt gewonnen in het dorp Chaudfontaine in de Belgische Ardennen, dicht bij de bekende stad Spa. Het water, dat warm uit de grand komt, is afkomstig uit diep gelegen lavahou- dend gesteente en is daar- ii door rijk aan verschillende mineralen. In Chaudfontaine - dus di rect bij de bron - wordt het mineraalwater - na toevoe- ging van koolzuur en even tueel vruchtesappen - in flessen gedaan en daarna naar Nederland vervoerd. Naast Bron met 'naturel' smaak, zijn er de smaken Citron, Orange, Lemon en - sinds kort - Grenadine. Bron Grenadine is rood van met kleur en heeft de frisse lukk smaak van rode granaat- derl appels. Stic kun aan vent vert Pos Thuis, maarzeker opde 194 boot of op de camping, is Dez voorzichtigheid met vuur trek geboden. Gebruik deugde- van lijke gasapparatuur en con- wee troleer voor gebruik gas- oktc slangen op lekkages met ism zeepsop. En maak de bar tes becue niet met spiritus van aan, maar met speciale zo'n aanmaakblokjes. Heel be- toes langrijk is het voor kinde- zijn ren buiten bereik houden orgc van hete pannen e.d. voo Eeninstantiedie zich sinds den jaar en dag bezighoudt met vert brandpreventie en voortdu- zijn rend wordt geconf ronteerd vaa We hebben weer wat lekkers voor u opgevist. nkreel naturel extra fancycrob dfep bonito tuno blufe Ri!<

Allerhande | 1985 | | pagina 42