EEN ZOMER ON VAN TE SMULLEN Zomerfruit: geniet ervan Snel en Gezond Extra Saladebuffet bij u thuis De aardbei achter de schermen ALLERHANDE OP VAKANTIE Let op de regionale aanbiedingen In deze AllerHande is het hartje zomer! Zonnige gerechten, frisse kleuren en een voorschotje op de vakantie. Er zit zeker iets van uw gading bij! De tiid is rijp voor zomerfruit. Om er zelf ijs van te maken of neerlijke toeties. Of om in te maken, zodat u straks nog lang kunt nagenieten van de zomer. Pagina 4 Een extra dikke rubriek 'Snel en Gezond voor Twee'met een keur aan heerlijke eenpansmaaltiiden, koude schotels en gerechten voor grill of barbecue. Pagina 23 In een informele sfeer genieten van een eersteklas saladebuffet bij u thuis. ten originele manier om met kennissen en familieleden een heerlijke zomeravond door te brengen. Pagina 16 De echte Hollandse aardbei van de koude grand met een heerlijk ouderwetse smaak: deze maanden is-ie er volop. Een kijkie achter de schermen van ons geliefde 'zomerkoninkje'. Pagina 34 Als u dit jaar in Nederland op va kantie gaat, laat u wellicht uw eigen krant naar uw vakantieadres sturen. Het kan dan voorkomen dat enkele aanbiedingen uit de Albert Heijn-advertentie in uw krant af- wijken van die in de AH-winkel op uw vakantiebestemming. Dat kan met name het geval zijn bij de aan biedingen voor vers vlees en voor snijbloemen, die niet in het hele land hetzelfde kunnen zijn. Dat komt omdat het onmogelijk is om deze produkten in voldoende hoe- veelheden van een kwaliteit en van een prijs in te kopen en die tegelij- kertijd in alle 475 AH-filialen aan te bieden. Om dat probleem op te lossen heeft AH Nederland in drieen gedeeld, zoals op het hierbij afgedrukte kaartje te zien is. Regio A omvat Groningen, Friesland, Drenthe, Overijssel, Gelderland en een ge- deelte van Utrecht. Regio B omvat Noord-Holland, een heel klein ge- deelte van Zuid-Holland en een klein gedeelte van Utrecht. Regio C bestrijkt de rest van Nederland. In welke regio de vleesaanbiedin- gen uit zo'n dagbladadvertentie gel- dig zijn, wordt in de advertentie aangegeven door de letter A, B of C. In een week vindt u in het oosten van het land dus een andere, maar wel even scherpe aanbieding als in het westen en het zuiden. Alle klan- ten van AH in heel Nederland kun nen toch van dezelfde aanbiedingen profiteren, omdat de aanbiedingen in de regio's rouleren. Maak op uw vakantiebestemming dus ook ge- bruik van de advertentie op het prikbord bij de ingang van de AH- winkel als u wilt weten welke vlees- aanbiedingen daar gelden. Overigens gaat AllerHande na dit zomemummer ook even op vakan tie. Het volgende nummer, het wijnnummer, zal half September uitkomen. Van deze gelegenheid willen wij daarom graag gebruik maken om u een prettige vakantie toe te wensen. Wij hopen dat enkele van de artikelen die u in deze Aller Hande aantreft, kunnen bijdragen tot een aangename zomerperiode! Albert Heijn Thuisblad van Albert Heijn, juni 1985 Verschijnt zeven maal per jaar( Uitslurtend gratis verkrijgbaar In alle AH-winkels Correspondentie: AllerHande, Antwoordnummer 250, 1500 VC Zaandam Uitgeven Albert Heijn bv, Zaandam Redactionele produktie: VNU Media Partners b.v., Amsterdam Druk: Rotogravure Etten b.v,, Etten-Leur 1985 VNU Media Partners b.v. Niets uit deze uitgave mag, inwelkevormen opwelkewijzedan ook, worden overgenomen zonder voorafgaande scbriftelijke toestemming van de uitgever. AANBIEDINGEN GELDjG VAN 20 T/M29JUNI1985 Reclameprijzen die u in ad- vertenties in dit blad tegen- komt, zijn geidig van woensdag 20 t/m zaterdag 29 juni 1985. Staat er bij zo'n reclame- prijs een sterretje dan geldt de aanbieding zolang de voorraad strekt. VERKRIJGBAARHEID PRODUKTEN Produkten die in dit blad wor den geadverteerd, kunt u in alle AH-winkels kopen, behalve als er kleine cijfers bij staan. Dan zijn die produkten alleen ver krijgbaar in AH-winkels waar u op de deur een van de cijfers ziet. Incidenteel kan het voorko- men dat een redactioneel ge- noemd produkt niet verkrijgbaar is in de kleinste AH-winkels. RECEPTENVOOR VIERPERSONEN De in dit blad vermelde recep- ten zijn, tenzij anders wordt ver- meld, bedoeld voor vier perso- nen. De bij de recepten ver melde prijs per persoon is een richtprijs. Door geringere of gro- tere aanvoer van de ingredien- ten kan de werkelijke prijs wat hoger of lager uitvallen. Zwolle Utrecht s-Gravenhage Nijmegen Rotterdam Q s-Herlbgenbosch

Allerhande | 1985 | | pagina 3