ALLERLEI Theelichtjes: een vertrouwde warmtebron Lekkere tussendoortjes voor uw hond Uitloting Ceehorn-obligaties I NOLTi: de enige^chte. chocolademelk-gesteriliseerd 1 We doen ons bestChocomel heel lekkerte maken. Dat we dus regelmatig door kleine konsumentjes bekroond worden vinden we best leuk. Het geheim van Chocomel zit'm overigens in de pure cacao en de romige melk. Mama's die zelf jong zijn geweest, weten hoe lekker dat smaakt. NLLTRICIA Eenvoudiger kan het bijna niet: een glaasje paraffine met een lont (ook wel: pit) erin. Toch is dit oude, ver trouwde theelichtje nog steeds de beste manier om bijvoorbeeld een pot thee op temperatuur te houden. Ondanks de eenvoud is de kwaliteit van het theelichtje erg belangrijk. Als de pit niet goed is gevlochten of tedikoftedun is, ontstaan er allerlei problemen. Het theelicht kan dan bijvoor beeld uit zichzelf doven of de pit is al opgebrand voor- dat alle paraffine is ver- bruikt. Bij Waxine-lichtjes van Verkade is deze kwali teit gegarandeerd. Ook de constructie van het comfoor is van belang. De afstand tusSen de boven- kant van het thee- lichtglaasje en de boven- kant van het afdekplaatje van het comfoor moet 4 cm bedragen. Daarnaast moet het glaasje goed in het mid den blijven staan en dient de luchtaanvoer aan de on- derkant van het comfoor voldoendetezijn. Als aan deze voorwaarden is vol- daan, blijft de thee op de ideale temperatuur van ca. 70°C. Theelichtjes zijn uiteraard ook geschikt om andere dranken en gerechten warm te houden. En u kunt ze gebruiken als sfeervolle verlichting bij een zomers etentje binnen of buiten. Als u uw hond af en toe een tussendoortje wilt geven, kunt u daarvoor kiezen uit verschillende, speciaal op de behoefte van de hond afgestemde produkten. Ze zijn veelbeter voor uw huisdier dan een gewoon koekje of snoepje, omdat ze op het voedingspatroon van uw hond afgestemde vitaminen en mineralen be- vatten. Bij AH kunt u kiezen uit kluivenvan het AH-huis- merk en van Hols, uit Mar- kies (een nieuw soort hon- debonbons), uit 'Biscrok' (kleine volkoren-, kalk- en vitaminekluifjes) en spe- ciale brokjes in kluifvorm, eveneens van het AH-huis- merk. Deze tussendoortjes zijn erg geschikt als aanvulling op de hoofdmaaltijd die u uw huisdier geeft. 1THS8MS De NV Ceehom deelt mee dat er in mei 1985 weer een uitloting heeft plaats- gevonden van de 8 - Y£k obligaties 1972 per 1978/1998. Bij het ter perse gaan van deze AllerHande was de uit- lotingsgroep van deze acht- ste uitloting nog niet be- kend. Een en ander is wel vermeld op de raambiljet- ten, die inmiddels in de A H-filialen hangen. De uitgelote obligaties van f 100,- en f 1000,- nomi- naal, voorzien van alle nog niet verschenen coupons, zijn a 110% aflosbaar op 1 juli 1985 en betaalbaar bij de Amsterdam-Rotterdam Bank NV te Amsterdam, Rotterdam, Den Haag en Zaandam en ten kantore van de NV Ceehom, West- zijde 30 in Zaandam. Ze kunnen tevens ter incasso worden ingeleverd bij alle filialen van Albert Heijn. Van de in voorgaande jaren uitgelote obligaties zijn nog niet alle stukken ter verzil- vering aangeboden. Bij de kassa's kunt u een num- meropgave krijgen van alle uitgelote obligaties.

Allerhande | 1985 | | pagina 31