DONATIN WIN 2b - hols >ls Alsjevan'm hou houjehemlanger met Hols. 1.50' 5.98 smullers ,,ers iMi koelkast. Coffe'inevrije koffie: Thee bevat beduidend' minder coffeine dan koffie. Bij thee noemen we dat overigens in het algemeen theine, maar het is dezelfde stof. Twee dingen. Op brood en broodpro- dukten mag volgens een bakkersbesluit geen korting in welke vorm dan ook, dus met inbegrip van zegels, worden verstrekt. Om die reden worden bij Albert Heijn op deze produkten geen zegels gegeven. Dat geldt overigens ook voor melk en sigaretten. Over de afrondings- kwestie hebben we het reeds in AllerHande nr. 8/1984 gehad. Een bedrag dat eindigt op 96 of 97 wordt volgens de landelijke normen afgerond naar 95, waardoor niet de gul den ontstaat waarop een zegeL kan' worden verkregen. Uw kritische opmer- kingen ten aanzien van het (tijdelijk) afwezig zijn van vakpersoneel bij de slagersafdeling zullen wij ter verdere afhandeling doorgeven aan onze buitendienst. Van die zijde kan het best worden bezien hoe in deze situatie verbe- tering kan worden aan- gebracht. 'Mag ik uw tas controleren?' Met belangstelling heb ben wij uw brief gele- zen. Wij vinden het be- treurenswaardig dat uw echtgenote niet op discretere wijze is be- naderd. Over dit facet van onze bedrijfsvoe- ring bestaan duidelijke instructies, die aange- ven dat een dergelijke controle niet in het openbaar dient te ge- schieden. Vanaf deze plaats bieden wij u onze excuses aan en geven u de verzekering dat alles zal worden gedaan om herhalin- gen te voorkomen. Ten aanzien van de ge- schetste situatie stel- len wij het overigens op prijs te verklaren dat wij het gebruik van de tassenhaak ver- plicht stellen. Daar- mee wil niet gezegd zijn dat de klant dan wordt voorgeschreven waardevolle prive- eigendommen op die- zelfde plaats te bewa- ren en te vervoeren. NIEUW: Hols Smullers, pak 500 gram, probeerprijs Hols Donatin, zak 2.5 kilo 9$ Wilt u iets weten over produkten die bij AH te koop zijn of over andere zaken die u bij AH tegenkomt? Schrijf het ons: AllerHande, Antwoordnummer 250,1500 VC Zaandam. Vermeld in de linker bovenhoek van briefkaart of envelop: AHA. Vragen die voor een groter publiek interessant zijn, worden in deze rubriek gepubliceerd. Alle briefschrijvers krijgen persoonlijk antwoord. Reeds vele jaren ben ik vaste klant van een van uw filialen. Er zijn echter een tweetal zaken die mijn echtgenote en mij reeds langetijd 'steken'. Om te beginnen het feit dat er op brood(-produkten) geen spaarzegels worden verstrekt en aansluitend de kwestie dat bij afrekening aan de kassa zo wordt be- knibbeld op de verstrekking van de (zelf te betalen) ze- gels. De tweede kwestie ligt op een anderterrein, namelijk de vleesafdeling. Het is ver- velend soms te moeten constateren dat er een ge- heel ondeskundig persoon achter de toonbank staat. Op de vraag naar de sa- menstelling van een rollade bijvoorbeeld wordt alleen maar gezegd dat de een varkens- en de ander run- derrollade is. Gelukkig komt een dergelijke situatie niet altijd voor. Er zijn wel degelijk vakmensen aanwe- zig, maar die zijn soms met koffie- of theepauze. Na- tuurlijk moeten er leerlin- gen zijn, maar dan wel graag onder de hoede van een goede leermeester. A.M. L. ARNHEM Hierbij wil ik een klacht neerleggen over de manier waarop de bedrijfsleider van een van uw filialen de tassencontrole aan de kassa uitoefent. Onlangs heeft mijn echtge note tassencontrole gekre- gen. Dit gebeurde 'en plein public' met de woorden: 'Mag ik uw tas controleren om te zien of u wel alle boodschappen heeft be- taald.' Dit is iemand in het openbaar beschuldigen van diefstal zonder overtuigend bewijs en behoorlijk onbe- schoft. Toen na controle bleek dat er geen onbetaalde bood schappen in de tas aanwe- zig waren, kon er van de kantvan de bedrijfsleider geen excuus af. De aanleiding tot deze zaak was het niet aan de haak hangen van de boodschap- pentas. Geregeld wordt via de omroep verzocht de boodschappentas aan de haak van het wagentje te hangen ter voorkoming van diefstal. Met de kleine zak- ken in de dameskleding, waarin de beurs dan moet worden opgeborgen, wordt diefstal alleen maar bevor- derd, om maar niet te spre- ken van het verliezen van de portemonnee. H.M.J. (V, MAASTRICHT 11 U 11 Nlf I 9 y°°r honden Volledig voeder voor honden Een gezonde traktatie voor honden

Allerhande | 1985 | | pagina 47