ALLERLEI s Hampers I 1 Pampers f 10,- WAARDEBON Droge sauzen popu- lairder Koel houden met de koelbox Nieuw: Shag van het AH- huismerk f53?5 f43,! Albert Heij retour via bank/giro, zieinformatieindewinkel SUPER 144 luiers MAXI 120 luiers MAXI PLUS 96 luiers J fiampers Alle soorten jumbopakken U betaatt utteindeitjk 95 Hoe krijgt u eenmaal f 10,- terug? Een sausje bij vlees of groente wordt in steeds meer Nederlandse huishou- dens geserveerd. Dat is waarschijnlijk te danken aan de makkelijke manier waarop tegenwoordig zo'n saus kan worden gemaakt. Bij AH zijn sauzen van de merken Maggi, Knorr en McCormick verkrijgbaar, voor vlees-, vis- en groente- gerechten. Een greep uit de mogelijkheden: kerriesaus bij bijv. kip, witte saus als basissaus, kaassaus voor diverse groenten zoals bloemkool, champignon- saus voor varkenshaas en "Witte wynsaur voorkabejjmrw witte wijnsaus voor kabel- jauw. In de grotere winkels kunt u bovendien kiezen uit o.a. pepersaus voor biefstuk, pikante tomatensaus voor spaghetti, jachtsaus voor schnitzel en stroganoffsaus voor entrecote. Alle sauzen zijn uitstekend van smaak en kunnen prak- tisch niet mislukken. U hoeft alleen een kwart liter water aan de kook te brengen, de saus toe tevoegen, even roeren en de saus is klaar om te serveren. Sommige soorten, zoals de stroganoff saus, moeten nog heel even doorkoken. Raadpleeg daar- voor de bereidingswijze op de verpakking. Niet om te koelen, maar om koel te houden kan een koelbox bij mooi weer uit- stekende diensten bewij- zen. Bij AH is een koelbox met een inhoud van 15 liter verkrijgbaar. Om er opti- maal profijt van te hebben is het belangrijk een aantal vuistregels in achttene- men. Deprodukten die u in de koelbox mee wilt nemen moeten eerst op koelkast- temperatuur worden ge- bracht. Doe ze pas daarna in de koelbox, tegelijk met drie tot zes koelelementen die u in vriesvak of diep- vriezer hebt laten bevrie- zen. De buitentemperatuur en het aantal malen dat de koelbox wordt geopend be- palen vervolgens hoe lang de inhoud ook werkelijk koel blijft. Maar als u zich aan bovenstaande regels houdt, heeft u tenminste een aantal uren plezler van uw koelbox. Onder de naam SHAG brengt Albert Heijn een halfzware en een milde shag van het huismerk. Beide soorten zitten in een pakje van 50 gram, dat ter kennismaking f 2,75 kost. De zachte, pittige halfzware SHAG is samengesteld uit geurige Virginia- en aroma- tische Kentucky-tabak. Het eigen karakter van deze shag zal door de liefhebber van 'halfzware' zeker wor den herkend. Voor de milde SHAG is een melange van Virginia-, Bur- ley- en Kentucky-tabak ge- kozen. Deze shag heeft een milde, zuivere smaak en is met name geschikt voor mensen die een lichte shag prefereren. U vindt de SHAG van het AH-huismerk naast de andere rookartike- len bij de kassa's. fM- womm opi(N Jimompwm ■-;) f- fMS 144 Iv. super 9 I V Super (144 luiers) Maxi (120 luiers) Maxipfus (96 luiers) m Terug op bank/giro I lUj" 1. Knip deze bon uit. 2. Vul de bon volledig in 3. Knip uit de onderzijde van een Pampers jumbo (plastic) verpakking de streepjeskode 4. Stuur de bon met de streep jeskode op in een ongefran- keerde envelop naar Pampers jumbo f 10,- terug aktie Antwoordnummer 576 3000 VB Rotterdam. Deze bon geeft samen met een aankoop bewijs recht op f 10,-terug via bank of giro. Deze aanbieding is geldig tot 15 juli 1985. Pampers jumbo f 10,- terug aktie Naam: Adres: Postcode/Plaats: Girorek. nr. j Bankrek nr. f Telefoon: Pampers jumbo gekocht bij winkelier: Naam: Woonplaats. Binnen 5 weken ontvangt u f 10,- op uw bank- of girorekening. Indien u geen bank- of girorekening bezit. ontvangt u f 10,- aan postzegeis. N.B. Maximaal een uitbetaling per gezin/adres.

Allerhande | 1985 | | pagina 31